Druga edycja programu „Letnia Scena Polo TV”

Gorące wakacje w Polo TV i wielki powrót hitu z 2020 roku czyli Letniej Sceny Polo TV!. W taki nietypowy sposób stacja zaprasza na obchody 10-lecia.

Już od 26 czerwca w każdą sobotę spotkamy się z największymi gwiazdami disco polo na 10 koncertach. Tak jak w 2020 roku koncerty zostaną zrealizowane w miejscach które są bliskie sercu artystów. Ekipa Polo TV zbuduje mini sceny w ogródkach, domach, tarasach, boisku piłkarskim czy na polanie pod samymi Tatrami. Bez publiczności pod sceną, ale z największą i najwierniejsza publiką- widzami Polo TV. Każdy z odcinków będzie składał się z 2 lub 3 mini recitali gwiazd, podczas których wykonają one zarówno swoje najbardziej znane hity jak i premierowe nigdy dotąd nie publikowane nagrania.
Na scenie pojawią się m.in. Piękni i Młodzi, Playboys, Miły Pan, Skaner, Magda Niewińska, Marcin Siegieńczuk, Toskańsky, Camasutra, After Party, Joker, Capitan Folk, Weekend, Freaky Boys, Bqll, Andre, zespół Classic. W programie po raz pierwszy usłyszymy duety gwiazd: Playboys i Miły Pan, Macin Siegieńczuk i Magda Niewińska oraz Camasutra i After Party. Koncerty będą wzbogacone krótkimi wywiadami, również z gośćmi specjalnymi znanymi z pierwszej edycji programu, w których gwiazdy wspominać będą dekadę istnienia Polo TV.
Ostatni 10 koncert odbędzie się z publicznością gdyż na koncert zostanie zaproszonych 10 telewidzów- laureatów konkursu urodzinowego stacji.

Letnia Scena Polo TV
> premiera w każdą sobotę (od 26 czerwca do 28 sierpnia) o 14.15
> powtórki: niedziela 17.00, wtorek 18.30, czwartek 18.15