Czerwiec w Crime+Investigation Polsat

Czerwiec przyniesie nam nowe odcinki kultowych programów w Crime+Investigation Polsat dowiemy się, dlaczego nierzadko powodzenie śledztwa zależy od pierwszych 48 godzin. Zobaczymy także nowe Najbardziej szokujące przypadki sądowe - do czego zdolni są ludzie w obliczu pozbawienia wolności?
48 godzin
The First 48
W czwartek o 21:00 od 3 czerwca na Crime+Investigation Polsat
9×60
48 godzin powraca w nowej serii na Crime+Investigation. W medycynie nazywają to kluczową godziną. W śledztwie kryminalnym pierwszymi dwiema dobami. Każdy detektyw potwierdzi, że jeśli w tym czasie policja nie wpadnie na trop podejrzanego, szanse na schwytanie go spadają o połowę. „48 godzin” to reality show, którego konwencja przywodzi na myśl dramat telewizyjny. Obserwujemy pracę śledczych z wydziału zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych 48 godzin. W każdym odcinku śledzimy losy detektywów z różnych wydziałów zabójstw, którzy starają się rozwiązać sprawy w ciągu pierwszych 48 godzin, podczas gdy czas nieubłaganie ucieka.
48h.jpg
Najbardziej szokujące przypadki sądowe
Court Cam S3C
W niedziele o 21:00 od 27 czerwca na Crime+Investigation Polsat
Serial przedstawia dramatyczne momenty, do jakich dochodzi na salach sądowych – od przerażających wybuchów świadków po gwałtowne reakcje sędziów. Program, którego gospodarzem jest Dan Abrams, uzupełnia relacje z rozpraw o wywiady z sędziami, świadkami i ofiarami, dając pełny obraz zdarzeń, które doprowadziły zainteresowane strony przed oblicze Temidy.
sądowe.jpg