Xiaomi Poco M3 Pro 5G 64 GB na wyłączność w Plusie

1 czerwca w ofercie Plusa pojawi się najnowszy model Xiaomi wspierający najszybsze i największe zasięgowo 5G w Polsce – Poco M3 Pro 5G 64 GB. Smartfon będzie dostępny w Plusie na wyłączność. Na start sprzedaży operator przygotował wyjątkową promocję – przez 2 dni Poco M3 Pro 5G będzie można kupić za jedyne 899 zł w pakiecie z kultową opaską Mi Band 5 za 1 zł.

Z sieci 5G Plusa (2600 MHz TDD) może korzystać już 12 mln mieszkańców Polski w ponad 160 miejscowościach we wszystkich 16 województwach. Zasięg 5G w Plusie jest cały czas powiększany, a równocześnie systematycznie poszerzane jest także portfolio urządzeń z dostępem do 5G.
Już jutro w ofercie Plusa pojawi się dostępna na wyłączność najnowsza propozycja od Xiaomi – Poco M3 Pro 5G 64 GB. To kolejny smartfon z obsługą 5G w asortymencie operatora za mniej niż 1000 zł.

Na start sprzedaży, przez pierwsze 2 dni, tj. od 1 do 2 czerwca Poco M3 Pro 5G będzie można kupić w specjalnym zestawie – smartfon w cenie od 899 zł + opaskę Mi Band 5 za jedyne 1 zł. Wyposażona w wyświetlacz AMOLED i Bluetooth 5.0. piąta odsłona kultowej opaski wraz z najnowszym Poco stworzą doskonały duet, który pozwoli na monitorowanie wyników zdrowia, treningów, sterowanie telefonem czy muzyką, a minimalistyczny design wkomponuje się w każdą stylizację. Przykładowe oferty promocyjne:
• 1 zł na start i 24 raty po 37,41 zł/mies. za sprzęt,
• 1 zł na start i 36 rat po 24,94 zł/mies. za sprzęt.
Promocyjny zestaw od jutra można kupić na www.plus.pl/flashsale – jest to bardzo dobra propozycja na dzień dziecka.
W standardowej cenie Xiaomi Poco M3 Pro 5G 64 GB będzie dostępny na raty za ok. 999 zł (w zależności od liczby rat).
W dalszym ciągu w Plusie dostępna jest promocja z podwojonymi gigabajtami w wybranych abonamentach głosowych oraz internetowych. Wybierając ofertę za 60 zł/mies. z rabatem 10 zł za e-fakturę klienci otrzymują dostęp do 5G Plusa w cenie abonamentu przez cały okres umowy oraz pakiet 50 GB miesięcznie. W abonamencie uwzględnione są również nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy oraz dostęp do serwisu muzycznego TIDAL bez dodatkowych opłat przez 24 m-ce.

Xiaomi Poco M3 Pro 5G 64 GB wyposażony jest w nowoczesny procesor MediaTek Dimensity 700 5G, który wyróżnia się wyjątkową wydajnością w tym przedziale cenowym. Dzięki zintegrowanemu modemowi 5G, urządzenie obsługuje podwójny tryb gotowości 5G (dual SIM 5G). Wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 90 Hz sprawia, że obrazy są płynne i niesamowicie ostre. Urządzenie posiada zestaw trzech aparatów z główną matrycą 48 MP, obiektywem makro 2 MP i czujnikiem głębi 2 MP. Pojemna bateria 5000 mAh, sprawia, że smartfon może wytrzymać nawet dwa dni bez ładowania. Poco M3 Pro 5G 64 GB będzie dostępny w trzech kolorach: POCO Yellow, Power Black i Cool Blue.