Pół miliona widzów „Śniadania Rymanowskiego w Polsat News i Interii”

Poranny program publicystyczny był numerem jeden w trakcie nadawania wśród stacji informacyjnych. „Śniadanie Rymanowskiego” było też pierwszym, od dłuższego czasu, programem Polsat News, w którym zaproszeni goście wystąpili na żywo w studio.

Czy może być coś lepszego od porannej kawy? Oczywiście dobre śniadanie! Tak też zadecydowało niemal pół miliona widzów (494 tys.), którzy śledzili pierwsze wydanie „Śniadania Rymanowskiego w Polsat News i Interii”. Przełożyło się to na 5,69% udziałów w grupie wszystkich badanych. W trakcie emisji „Śniadania…” Polsat News był numerem 1 spośród stacji informacyjnych w grupie 4+. Drugie w kolejności TVP Info uzyskało w tym czasie 5,28% udziałów, a trzeci TVN24 – 4,02%. W grupie komercyjnej „Śniadanie…” uzyskało 2,61% udziałów.
„Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” to program, w którym Bogdan Rymanowski omawia z zaproszonymi do studia gośćmi najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia z kraju i ze świata. Gośćmi pierwszego wydania programu byli: Błażej Spychalski, Krzysztof Bosak, Radosław Fogiel, Włodzimierz Czarzasty, Grzegorz Schetyna i Piotr Zgorzelski.
„Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” było też pierwszym programem na antenie Polsat News, w którym zaproszeni goście wystąpili na żywo w studio od początku pandemii. Audycja jest realizowana z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.
„Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” można oglądać w każdą niedzielę o 9:55 w Polsat News oraz w internecie na Interia.pl.