Nowy program na 10-lecie Polo TV

Już od dekady Polo TV prezentuje najlepszą muzykę disco polo i największe gwiazdy tego nurtu. Plasuje się w ścisłej czołówce kanałów muzycznych w naszym kraju. Jest najlepiej oglądaną telewizją muzyczną (źródło: Nielsen Audience Measurement, 2020, SHR%, 4+).

Z okazji dziesięciolecia stacji od 6 maja na antenie pojawi się nowy program „10 lat Polo TV: Maciek i Edyta” (premiera: czwartek godz. 15.15, powtórka: piątek godz.15.15, niedziela godz. 9.10). Będzie to specjalny magazyn muzyczny w którym prezenterzy stacji Maciej Smoliński oraz Edyta Folwarska (współpracujący z Polo TV od początku istnienia) podzielą się wspomnieniami oraz ciekawostkami związanymi z dekadą pracy w stacji. Odniosą się również do historii muzyki disco polo i opowiedzą co tak naprawdę dzieje się za kulisami, kiedy widzowie widzą piękny program na ekranie. Zdradzą w nim również jakie jeszcze niespodzianki urodzinowe stacja szykuje w tym roku.

W maju również szykuje się zmiana w kultowym paśmie- I love disco. Prowadzenie programu I love disco przejmuje Norbert Bieńkowski. Plotki, wieści z branży i metamorfozy ze świata disco polo okiem Norberta Bieńkowskiego to będzie ciekawe doświadczenie. Dzięki Norbertowi widzowie dowiedzą się wszystkiego, czego jeszcze nie wiedzieli o największych gwiazdach disco! I love disco na antenie Polo TV od poniedziałku do piątku o 14.30.

W związku z jubileuszem planowane są dodatkowe atrakcje antenowe rozłożone na cały 2021 rok. Wśród nich jest między innymi, trwający już, konkurs w którym to telewidzowie- fani Polo TV mogą wygrać ekskluzywny koncert gwiazd disco-polo. Koncert ten zostanie wyemitowane w Polo TV w wakacje. Więcej informacji o konkursie na www.polotv.pl.