fot.: Instagram

Joanna Górska rezygnuje z „Nowego dnia”. Będzie współpracowała z Polsatem

Joanna Górska zrezygnowała z prowadzenia porannego pasma "Nowy dzień" w Telewizji Polsat i Polsat News. Dziennikarka złożyła wypowiedzenie, ale nadal będzie współpracowała ze stacją.

Jak dowiedział się portal tvpolsat.info, w okresie wypowiedzenia Górska ma pracować dla Polsat News w sposób zdalny. Później będzie współpracownikiem stacji. Ma tworzyć dla Polsat News nowy program.

Joannę Górską w „Nowym dniu” na razie zastąpiła Ewa Gajewska.

Górska zrezygnowała z etatu w Polsacie, bo razem z partnerem otwiera fundację, która ma zajmować się pomocą w powrocie do zdrowia m.in. osobom po chorobie nowotworowej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Górska (@joanna__gorska)

Joanna Górska jest związana z Polsat News od 2009 roku. Początkowo była reporterką i wydawczynią. Od 2012 roku prowadziła „Nowy dzień”.

Joanna Górska rozpoczęła karierę dziennikarską w 1998 roku w Radiu Wa-Ma w Mrągowie, gdzie pracowała m.in. jako prezenterka. Od 1999 roku publikowała w „Gazecie Mrągowskiej”, „Gazecie Olsztyńskiej”, a jednocześnie pełniła funkcję wydawcy i reportera w olsztyńskim oddziale Radia Wa-Ma. W 2005 roku rozpoczęła pracę dla TVP Olsztyn, skąd przeszła w 2007 roku do „Wiadomości” TVP.