Maj w Crime+Investigation Polsat

Maj w Crime+Investigation Polsat przynosi nam niesamowitą premierę - Justyna Mazur, autorka jednego z najpopularniejszych podcastów kryminalnych w Polsce "Piąte: nie zabijaj", zadebiutuje na szklanym ekranie w roli prowadzącej lokalny program Jedno z nas zabije. To opowieść o czterech parach, których związek zaczął się od wielkiej miłości, a skończył na wielkiej tragedii. Podobną perspektywę przyniosą Krwawe rozstania, ukazujące jak rozwody budzą najniższe instynkty. Brytyjska aktorka Denise Welch wskaże nam z kolei, jak Przeżyć mimo wszystko.
Jedno z nas zabije
One of Us Will Kill
W piątki o 21:00 od 7 maja na Crime+Investigation Polsat
4×30
„Dopóki śmierć nas nie rozłączy…” – te słowa wypowiadane są w najszczęśliwszym dniu w życiu. Dlaczego niektórzy tak bardzo wypaczają znaczenie tej przysięgi? Justyna Mazur, autorka jednego z najpopularniejszych polskich podcastów kryminalnych, przedstawia historie miłosne, które zakończyły się zabójstwem. „Jedno z nas zabije” to nowy format telewizji Crime+Investigation Polsat. W czterech odcinkach przedstawiamy losy czterech par, których związki miały tragiczny finał.
Alicja i Adam to małżeństwo z Chorzowa – Alicja pewnego dnia nie wraca do domu. Od kilkunastu lat jej najbliżsi nie wiedzą, co się z nią stało. Elżbieta i Jacek – pozornie szczęśliwe małżeństwo z Rzeszowa. Któregoś ranka Jacek zadzwonił po karetkę, twierdząc, że jego żona nie żyje. Anna nie była już szczęśliwa z Mariuszem, wdała się w romans z Pedrem – portugalskim biznesmenem. Mariusz jednak nie pozwolił jej odejść, a ze spotkania z kochankiem swojej wybranki wrócił sam. Zuza zamieszkała u swojego ukochanego Piotra, właściciela stadniny koni w Beskidach. Gdy z czasem zbliżyła się do pracującego tam Marcina, Piotr wziął sprawy w swoje ręce. Marcin i jego kolega Bogdan zostali zamordowani. Początkiem każdej z tych historii była miłość, która z czasem zamieniła się w obsesję, zazdrość i nienawiść, prowadzące do tragedii.
20210302_04385a.jpg
Krwawe rozstania
Fatal Vows S4&5
Od poniedziałku do piątku o 20:05 od 17 maja na Crime+Investigation Polsat
26×60
Zemsta, chciwość, nienawiść, zdrada. Rozwód potrafi obudzić w ludziach najgorsze instynkty. W cyklu „Krwawe rozstania” zobaczymy jak miłość zamienia się w podstęp, kłamstwo i tragedię. W historiach pokazanych burzliwych rozwodów, jeden z małżonków sięgał po brutalne środki, aby całkowicie pozbyć się partnera ze swojego życia. Autorzy programu, opowiadając przerażające historie, korzystali z zeznań świadków i udramatyzowanych rekonstrukcji zdarzeń.
fatal.jpg
Przeżyć mimo wszystko
Survivors With Denise Welch
We wtorki o 21:00 od 11 maja na Crime+Investigation Polsat
6×60
Sześcioodcinkowy program prowadzony przez jedną z najbardziej znanych angielskich aktorek i osobowości telewizyjnych opowiada o losach ludzi, którzy przeżyli zamach na swoje życie, a po nim podjęli walkę o powrót do normalności. Każdy odcinek to historia innej osoby i horroru, jaki przeżyła – od ataku nożem przez oblanie kwasem czy trzygodzinne filmowane tortury aż po trzynaście lat koszmaru będącego udziałem ofiary terroru i przemocy. Denise Welch spotka się z jego bohaterem, by dowiedzieć się o czym myślał na każdym etapie zdarzenia i jak odnalazł w sobie siłę, by przetrwać, a potem zmierzyć się ze swoim oprawcą w sądzie. Dowiemy się też, jak te wydarzenia nieodwracalnie odmieniły życie ocalałych. Materiał zawiera wywiady z ich rodzinami i przyjaciółmi, a także wypowiedzi prawników. 
surv.jpg