fot.: Polsat

Powstaje drugi sezon serialu „Komisarz Mama”

Przygody przebojowej Marii Matejko będą miały swój dalszy ciąg. Już 21 kwietnia rozpoczną się zdjęcia do drugiej serii serialu „Komisarz Mama”. W nowym sezonie do obsady dołączą znakomici aktorzy: Ewa Kasprzyk, Hanna Śleszyńska i Paweł Ławrynowicz.

To był jeden z najbardziej oczekiwanych serialowych debiutów tej wiosny. „Całość wciąga i właściwie po seansie pierwszego sezonu mogę powiedzieć, że czuję jedno – ogromny niedosyt”, „Wiosna należy do Pauliny Chruściel!”, „Sądzę, że serial ma szansę spodobać się widzom, również dlatego, że reprezentuje inne, świeże, nieznane na naszym rynku spojrzenie na tematykę kryminalną” – pisali dziennikarze. Jak się okazało, widzowie również pokochali komisarz Matejko. W porównaniu z jesienną ramówką Polsatu widownia pasma, w którym emitowany jest serial, wzrosła aż o 52%. Pracę na planie „Komisarz Mama” polubili też aktorzy i cieszą się z realizacji kolejnej serii:

– Wracamy na plan i bardzo się na to cieszę! Ponownie spotkam się z całą moją ekipą. Po tak specyficznym, trudnym roku pandemii, brakuje mi zawodowych spotkań, bycia z ludźmi, wymiany energii na żywo – nie „online” :). Myślę, że wszyscy cieszymy się na ten powrót, tym bardziej że pierwszy sezon i bohaterowie, których gramy spotkał się z dużą sympatią. Ta serdeczność widzów jest dla mnie ogromną motywacją do dalszej pracy:) – mówi Paulina Chruściel, serialowa Maria Matejko.

– Bardzo cieszę się z powrotu na plan, po zimowej przerwie nie mogę doczekać się pracy. Oczywiście czekam na spotkanie z ekipą, chcemy pokazać widzom, jak zmieniają się postacie, jak rozwijają się ich relacje. Mamy też nadzieję na ciekawe wątki kryminalne i trochę biegania z bronią. Ale przyznam, że równie mocno czekam na kajmak, który był serwowany na planie w poprzednim sezonie, liczę, że nic się w tej kwestii nie zmieni;) – komentuje Wojciech Zieliński, który wciela się w rolę podkomisarza Piotra Żeromskiego.

Drugi sezon serialu „Komisarz Mama” będzie liczył 10 odcinków. W obsadzie oprócz Pauliny Chruściel i Wojciecha Zielińskiego ponownie zobaczymy Krystiana Wieczorka, Jakuba Wesołowskiego, Annę Dereszowską, Annę Matysiak, Arkadiusza Smoleńskiego i Joannę Niemirską. Nie zabraknie również nowych postaci, w które wcielą się: Ewa Kasprzyk, Hanna Śleszyńska i Paweł Ławrynowicz.

Producentem wykonawczym serialu jest Polot Media, a za reżyserię odpowiada Marcin Ziębiński.