fot.: Polsat News

„W rytmie dnia” w Polsat News w nowej odsłonie. Codzienna debata ekspertów w części „Pytania dnia”

Od środy, 7 kwietnia pasmo informacyjne "W rytmie dnia" w Polsat News ukazuje się w nowej odsłonie. Ponadto od lutego w ramach programu pojawia się debata z udziałem ekspertów i ludzi związanych z danym zagadnieniem.

Pasmo „W rytmie dnia” otrzymało nową oprawę graficzną. Nowe tło, które jest wyświetlane na telebimie i bocznych ekranach, przedstawia panoramę Warszawy, a także okna z fragmentami programów Polsat News, między innymi „Wydarzeń” i „Raportu”.

 

„W rytmie dnia” można oglądać od poniedziałku do piątku od godziny 09:00, w soboty od 11:00, a w niedziele od 12:30. Głównymi prowadzącymi pasmo są Małgorzata Świtała, Marek Piotr Wójcicki i Bartosz Kwiatek.

Pytania dnia

Od poniedziałku do piątku około godziny 13:25 w ramach pasma „W rytmie dnia” emitowana jest rozmowa na temat aktualnych wydarzeń. W „Pytaniach dnia” występuje 3-4 gości prezentujących różne spojrzenie na dany temat. Wśród nich są między innymi eksperci z danego zagadnienia, gwiazdy programów i seriali, czy też osoby mieszkające poza granicami kraju. Cykl zadebiutował w lutym 2021 roku, początkowo pod nazwą „W rytmie dnia. Debata”.

Pytania dnia
fot. Polsat News