Wiosną rozpoczynamy wielkie świętowanie 10-lecia Polo TV

To już 10 lat od kiedy na polskim rynku telewizyjnym pojawiła się pierwsza telewizja prezentująca muzykę disco-polo. Polo TV od dekady plasuje się w ścisłej czołówce kanałów muzycznych w naszym kraju. Jest najlepiej oglądaną telewizją muzyczną (źródło: Nielsen Audience Measurement, 2020, SHR%, 4+).

Już od 20 marca wraz z nową wiosenną ramówką, wystartują także obchody 10-lecia. Co pojawi się na antenie? Wiosna w Polo TV będzie kontynuacją hitowych pozycji takich jak m.in. Disco Weekend z Blondi (piątek, godz. 17.00), w którym wraz z Edytą Folwarską odwiedzamy zaskakujące miejsca i realizujemy szalone pomysły na weekend. A towarzyszy temu oczywiście muzyka disco. Kolejną wiosenną kontynuacją będzie drugi sezon serialu Wesele z piekła rodem (sobota, godz. 20.00). W którym każdy odcinek, to inne wesele, inna para młoda i jej rodzina. A każde wesele to inna historia, która zaskakuje swoim przebiegiem i finałem. Nie zabraknie również nowych i szalonych Wyzwań Wojtka Grodzkiego (niedziela, godz. 10.00), przebojowego Koncertu życzeń z Teresą Werner (niedziela, 12.05) oraz Roberta Klatta i jego kultowego Disco Polo Live (sobota, godz. 19.00). Dni powszednie oczywiście pełne będą muzyki dzięki Liście Przebojów Polo TV (godz. 16.00), Gwiazdorskim popołudniom (godz. 17.00) oraz Video Mix’om 80’s, 90’s, 00’s (godz. 19.00).

W związku z jubileuszem planowane są dodatkowe atrakcje antenowe rozłożone na cały 2021 rok. Wśród nich jest między innymi konkurs w którym do telewidzowie- fani Polo TV będą mogli wygrać ekskluzywne koncerty gwiazd disco-polo. Koncerty te zostaną wyemitowane w Polo TV w wakacje. Również w stałych programach stacja będzie odnosiła się to swojej historii zestawiając na przykład obecne klipy gwiazd z tymi emitowanymi na początku istnienia kanału. W planach oprócz powstania specjalnego spotu promującego jubileusz jest jeszcze kilka niespodzianek m.in. wielkie koncerty jubileuszowe.