Zmiany w Polsat News. Wraca „Punkt widzenia”, znika jedno z wydań „Wydarzeń”

Polsat News wprowadza zmiany w ramówce. Od 1 marca do oferty wraca "Punkt widzenia", a "Debata dnia" zostanie wydłużona. Zniknie jedno z wydań "Wydarzeń". Częściej będzie emitowany "Raport", a "Interwencja. Taka jest Polska" zmieni pasmo.

Program „Punkt widzenia” zniknął z ramówki w zeszłym roku. Miało to związek z pandemią i zmianą systemu pracy Polsat News.

Grzegorz Jankowski, prowadzący „Punkt widzenia”, został wtedy gospodarzem „Debaty dnia”, na zmianę z Agnieszką Gozdyrą.

Teraz „Punkt widzenia” powróci do ramówki, a Grzegorz Jankowski zniknie z „Debaty dnia”. Jedyną prowadzącą debaty będzie Agnieszka Gozdyra. Jankowski będzie bez zmian gospodarzem „Debaty tygodnia”.

„Punkt widzenia” będzie nadawany w swoim dawnym paśmie – od poniedziałku do piątku o 18:00. Skrócone więc zostaną „Godziny szczytu” (16:30-18:00).

Od poniedziałku „Debata dnia”, emitowana w dni powszednie o 19:50, zostanie wydłużona do 21:00. Z oferty znikną „Wydarzenia flesz”, wprowadzone w grudniu.

Nowością w Polsat News będzie „Czysta Polska”. Magazyn, tworzony we współpracy ze stowarzyszeniem „Program Czysta Polska”, będzie można śledzić od marca w soboty o 16:30.

W soboty o 17:10 będzie nadawana, przeniesiona z 21:00, „Interwencja. Taka jest Polska”. O 21:00 w soboty pojawi się dodatkowe wydanie „Raportu”. To oznacza, że od marca magazyn reporterów będzie pokazywany od poniedziałku do soboty o 21:00.