Premiery hitów Czwórki od 1 marca w dłuższym paśmie serialowym

Od 1 marca widzowie Czwórki będą mogli oglądać premierowe sezony hitów stacji  oraz jej najnowszą produkcję  „Kochane pieniądze", która  otwierać będzie wieczorne pasmo seriali już o godz. 18.

Od 1 marca widzowie Czwórki będą mogli oglądać premierowe sezony hitów stacji  oraz jej najnowszą produkcję  „Kochane pieniądze”, która  otwierać będzie wieczorne pasmo seriali już o godz. 18.

W serialu „Kochane pieniądze” od poniedziałku do czwartku widzowie poznawać będą różne historie –  obyczajowe, kryminalne, dramatyczne, a czasem komiczne – które łączy tytułowy motyw przewodni, odgrywający kluczową rolę w perypetiach bohaterów.

O godz. 19 od poniedziałku do piątku emitowany będzie nowy sezon „Policjantek i Policjantów”. Wiosną w serialu o życiu i pracy funkcjonariuszy z wrocławskiego wydziału prewencji pojawią się nowe wątki oraz nowe twarze. Obok Magdaleny Szczepanek, Anny Bosak, Anny Kukawskiej, Wojciecha Sukiennika, Pawła Monsiela, Bartłomieja Piekarskiego i Pawła Kowalczyka – zobaczymy m.in. Pawła Palcata i Pawła Parczewskiego.

O godz. 20 od poniedziałku do czwartku śledzić będzie można dalsze losy bohaterów „Świętego”, obyczajowej komedii o policjancie, który porzucił służbę i został sołtysem w podwrocławskim Uroczysku, gdzie przychodzi mu rozwikłać niejedną kryminalną zagadkę i lokalną intrygę. W rolach głównych występują Mariusz Węgłowski i Michał Milowicz, a partnerują im m.in. Anna Iberszer, Klaudia Sokołowska, Sasza Reznikow i Kazik Mazur.

Serial, który jesienią oglądało średnio prawie 1,3 mln widzów, stał się jedną z najchętniej oglądanych pozycji w swoim paśmie, a wśród młodych widzów z udziałami sięgającymi 11% (SHR All 16-29) zapewnił Czwórce pozycję wicelidera.

Zaraz po „Świętym”, o 20.30, będzie można oglądać najnowsze odcinki serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”.  Jeden z największych hitów stacji, nominowany do tegorocznych Telekamer,  w poprzednim sezonie premier był bezkonkurencyjny w swoim paśmie, gromadząc 1,4 mln widzów  i uzyskując udziały na poziomie  9,4%.

W nowej serii obok Marka Włodarczyka, Kamili Ścibiorek, Magdaleny Margulewicz, Jakuba Mrozka, Michała Kitlińskiego, Jędrzeja Taranka, Piotra Miazgi, zobaczymy m.in. Tomasza Sobczaka i Marka Kaliszuka.