fot.: Pixabay

Święto miłości – czyli koncert „Walentynki z Polsatem”

Już w niedzielę, 14 lutego o godzinie 20:00, w urokliwych wnętrzach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku usłyszymy najpiękniejsze piosenki o miłości. Na żywo zaśpiewają m.in. Beata Kozidrak, Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska, Michał Szpak, Anna Wyszkoni, Eleni, Sławomir, Golec uOrkiestra czy Michał Wiśniewski.

Walentynki to święto miłości. Celebrujmy ten dzień razem z Telewizją Polsat. Jaka jest nasza propozycja? Wspólne gotowanie, następnie romantyczna kolacja w blasku świec… Jeżeli nie macie pomysłu na walentynkowe menu, z pomocą przychodzi Ewa Wachowicz. Już 12 lutego, w piątek o godzinie 19:00 na profilu Instagram Polsatu zapraszamy na live z Ewą, która zaprezentuje dla Was dania na tę wyjątkową okazję. Dlatego nie ma wymówek! Wy zadbajcie o pełną miłości atmosferę, a Polsat zajmie się wyjątkową oprawą muzyczną. Bo nie ma lepszego sposobu by wyrazić swoje uczucia, jak poprzez muzykę.

Ze sceny Opery i Filharmonii Podlaskiej, specjalnie dla widzów Polsatu, ulubieni artyści zaśpiewają na żywo największe przeboje i covery miłosne. Usłyszymy hymn na cześć miłości „The Power of love” w interpretacji Michała Szpaka, Grzegorz Markowski w duecie z córką Patrycją, zaśpiewa jeden z największych hitów, balladę „Niewiele Ci mogę dać”, Beata Kozidrak „zbudzi krew” – „Tą samą chwilą”, Eleni sprawi, że zatracicie się w „Miłości jak w winie” a Anna Wyszkoni sprawdzi„Czy ten pan i pani” są w sobie wciąż zakochani. „A wszystko to bo ciebie kocham”… jak zaśpiewa dla nas Michał Wiśniewski. Będą także Golec uOrkiestra, Paulla oraz zespół Farba. Artystom będzie towarzyszyć Orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia. Koncert poprowadzą Wiktoria Gąsiewska
i Jurek Mielewski.

Miłosna atmosfera zapanuje również na FB telewizji Polsat, na którym już 10 lutego wystartuje konkurs walentynkowy. Wystarczy wysłać zdjęcie i opisać swoją historię miłosną. Spośród nadesłanych zgłoszeń Polsat wybierze 5 zwycięzców, których nagrodzi niespodziankami. Konkurs będzie trwał od 10 do 14 lutego włącznie. Szczegóły dostępne są na profilu Facebook Polsatu.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek województwa Podlaskiego Artur Kosicki. Patronem medialnym jest Interia.