fot.: Polsat News

Gwiazdy Telewizji Polsat wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

W niedzielę, 31 stycznia odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zebrane pieniądze zostaną przekazane oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jak co roku, do akcji włączają się gwiazdy Telewizji Polsat.

Zaproszenie do studia programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”

Podczas 29. edycji WOŚP licytowany jest dzień z Pauliną Sykut-Jeżyną – prezenterką i dziennikarką Telewizja Polsat. Zwycięzca licytacji będzie mógł zobaczyć kulisy pracy redakcji pogody Telewizji Polsat. Ponadto otrzyma dwuosobowe zaproszenie na wybrany odcinek nowej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Natomiast Andrzej Grabowski – Ferdek ze „Świata według Kiepskich” i juror „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” – zaprasza na spacer po stolicy. Zwycięzca licytacji będzie mógł również napić się kawy i zjeść lunch z aktorem.

Przejażdżka garbusem Eska TV

Trwa również licytacja przejażdżki garbusem znanym z programu „Jazdy Gwiazdy” w Eska TV. Na co dzień Filip „Rudy” Antonowicz przepytuje w pojeździe gwiazdy muzyki i filmu. Tym razem zwycięzca licytacji będzie mógł zasiąść za kółkiem garbusa, a także zapytać gwiazdy Eska TV o kulisy pracy w telewizji i radiu. Na przejażdżkę – oprócz „Rudego” – zaprasza również Krzysztof „Jankes” Jankowski.

Natomiast Ola Kot – prezenterka Eska TV, znana również z programu „Kopernik była kobietą” emitowanego w Super Polsat, zaprasza na spotkanie lub kolację w swoim towarzystwie. Ponadto prezenterka, razem z portalem Bielskie Drogi i firmą Helipoland, zaoferuje zwycięzcy innej licytacji lot widokowy śmigłowcem nad Beskidami.

Głównym partnerem telewizyjnym 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest TVN Grupa Discovery.