fot.: Polsat

Nowy serial kryminalny „Rysa” od 15 stycznia w Ipla TV i Cyfrowy Polsat GO

15 stycznia na platformie Ipla TV zadebiutuje nowy serial kryminalny "Rysa". Produkcja jest adaptacją bestsellerowej powieści Igora Brejdyganta.

„Rysa” to połączenie kryminału z thrillerem psychologicznym. Akcja serialu koncentruje się wokół losów policjantki ze stołecznego wydziału zabójstw, która podczas śledztwa mierzy się z własną przeszłością i światem pełnym tajemnic, nałogów i namiętności.

„Rysę” warto obejrzeć choćby ze względu na główną bohaterkę i na to, jak bardzo ona ma zawikłaną sytuację – mówi Igor Brejdygant, autor powieści „Rysa” i wiodący scenarzysta serialu. – Normalnie często boimy się o bohatera, bo zagraża mu jakieś zewnętrzne niebezpieczeństwo, tutaj sytuacja jest bardziej złożona, bo niebezpieczeństwo być może jest wewnątrz samej bohaterki, ona się boi sama siebie.

 

Jak już informowaliśmy, serial premierowo zostanie udostępniony na platformach streamingowych Telewizji Polsat. Cały sezon będzie dostępny od 15 stycznia w Ipla TV dla użytkowników pakietu „Ipla Premium” (15 złotych/miesiąc), a w Cyfrowy Polsat GO w pakiecie „CP GO Premium” (12 złotych/miesiąc).

Cieszymy się, że widzowie IPLI jako pierwsi będą mogli obejrzeć nowy polski serial kryminalny „Rysa”. Mamy nadzieję, że podobnie jak powieść, której jest adaptacją, nie tylko zapewni naszym widzom pełną zwrotów akcji podróż w poszukiwaniu rozwiązania mrocznej zagadki kryminalnej, ale także pozwoli zagłębić się w świat głównej bohaterki i wraz z nią wyjaśnić tajemnice, które kryje jej przeszłość – mówi Joanna Popowska, Zastępca Dyrektora ds. Usług Online w Cyfrowym Polsacie.

Serial powstał na zlecenie Sony Pictures Television (SPT) Networks Central Europe we współpracy z Grupą Polsat. Za produkcję odpowiada Endemol Shine Polska. Zdjęcia do serialu zakończyły się w listopadzie 2020 roku. W grudniu aktorzy weszli na plan „Układu”, będącego kontynuacją „Rysy”. To thriller polityczny, który wciągnie widzów w mroczny świat układów, zależności i tajemnic.