Polsat News najlepszy w Wigilię

Spośród stacji informacyjnych, w czwartek 24 grudnia, widzowie w grupie wiekowej 16-49 najchętniej oglądali Polsat News. Stacja uzyskała dwukrotnie większe udziały od TVP Info.

Polsat News, 24 grudnia uzyskał aż 2,01% udziałów w grupie 16-49, tym samym cieszył się największym zainteresowaniem widzów w tej grupie wiekowej, którzy tego dnia wybierali kanały informacyjne. Polsat News odnotował w Wigilię aż dwukrotnie wyższe udziały od TVP Info. Na drugim miejscu w zestawieniu znalazło się TVN24.

W grupie wszystkich badanych Polsat News cieszył się również dużym zainteresowaniem. Stacja informacyjna Grupy Polsat uzyskała tutaj udziały na poziomie 2,16%.

Wśród abonentów Cyfrowego Polsatu, Polsat News był niekwestionowanym liderem wśród stacji informacyjnych – 5,15% w grupie wszystkich badanych i 4,52% w grupie komercyjnej.

Do najchętniej oglądanych programów tego dnia należało m.in. główne wydanie „Wydarzeń” oraz „Gość Wydarzeń” prowadzone przez Dorotę Gawryluk, a także koncerty kolęd emitowane tego dnia na antenie stacji.