fot.: Pixabay

Lou Bega, Piękni i Młodzi oraz Stachursky gwiazdami Sylwestrowej Mocy Przebojów

To nie koniec muzycznych niespodzianek. Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpią też m.in. król muzyki latynoskiej Lou Bega, który zaśpiewa swój wielki hit „Mambo no .5", król muzyki dance Stachursky, który wykona uwielbiany i znany przez wszystkich utwór „Typ niepokorny" oraz wisienka na torcie; królowa muzyki tanecznej – piękna i młoda – Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi.

Mimo panującej sytuacji, ten Sylwester na pewno będzie gorący. Podczas tegorocznej, największej domówki w Polsce usłyszymy hity kolejnych trzech znanych i uwielbianych przez Polaków artystów. Kto z nas nie zna hitu „Mambo no. 5″ w wykonaniu niemieckiego Artysty Lou Begi? Ten kawałek z 1999 roku ma na swoim koncie aż 320 mln odsłon na YouTube. Singel ten po premierze natychmiast trafił na pierwsze miejsca list przebojów w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji. Zanotował też wysokie trzecie miejsce na liście „Billboardu”. Dzięki singlowi „Mambo no. 5″ Lou Bega otrzymał nawet nominację do nagrody Grammy.

Ale to nie koniec atrakcji. Na scenie usłyszymy super hit „Ona jest taka cudowna” w wykonaniu zespołu Piękni i Młodzi! Singiel ten osiągnął wynik ponad 83 mln wyświetleń na YouTube. Zespół powstał w 2012 roku i od tego czasu, każdy ich kawałek jest super wielkim hitem i notuje milionowe wyświetlenia na YouTube! W 2014 roku wzięli udział w przesłuchaniach do siódmej edycji programu „Must Be the Music. Tylko muzyka” emitowanego na antenie telewizji Polsat. Na etapie przesłuchań zaprezentowali piosenkę „Kocham się w tobie” i zakwalifikowali się do etapu półfinałowego, podczas którego zaprezentowali swój przebój „Niewiara”mi awansowali aż do finału. W czerwcu tego samego roku wydali swój debiutancki album studyjny pt. Niewiara. Jakie hity jeszcze usłyszymy w wykonaniu Piękni i Młodzi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów?

Kolejny hit, kolejna gwiazda, czyli Stachursky. Podczas największej domówki w Polsce nie może zabraknąć hitu z 2000 roku „Typ niepokorny”. Swoją karierę Stachursky rozpoczął we wczesnych latach 90-tych. W 1994 roku nagrał piosenkę „Taki jestem”, która jednocześnie była pierwszym singlem wokalisty z płyty wydanej pod takim samym tytułem. W 2006 za piosenkę „Z każdym Twym oddechem” odebrał Słowika Publiczności podczas festiwalu sopockiego. W 2011 roku jego piosenka „Muzyki moc”, nagrana wraz z jedenastoma innymi artystami z okazji 10-lecia stacji VIVA Polska, otrzymała nagrodę VIVA Comet w kategorii „odpał”, czyli najlepsze na Viva-TV.pl.

Oprócz Lou Begi, Piękni i Młodzi oraz Stachursky’ego na największej domówce w Polsce zagrają m.in. Sylwia Grzeszczak, Sławomir i Kajra, Dawid Kwiatkowski, Alicja Majewska, Doda, Czadoman, Daj to głośniej, Feel, Enej, Mandaryna i Michał Wiśniewski, After Pary, Michał Szpak, Mandaryna i Michał Wiśniewski.

Przywitajmy Nowy Rok z Telewizją Polsat, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News.

Największa domówka w Polsce startuje już 31 grudnia 2020 o godzinie 20:00.