Styczeń w Crime+Investigation Polsat 

Styczeń w telewizji Crime+Investigation Polsat owiany będzie tajemnicą. Jakie programy zobaczymy?
Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni
W piątki o 22:30 od 25 grudnia na Crime+Investigation Polsat
Michał Fajbusiewicz, dziennikarz i legendarny prowadzący „Magazyn kryminalny 997” powraca w nowym sezonie programu publicystycznego telewizji Crime+Investigation Polsat, w którym spotyka się z czołowymi pisarzami kryminalnymi w Polsce: Katarzyną Bondą, Igorem Brejdygantem, Wojciechem Chmielarzem, Maxem Czornyjem, Robertem Małeckim, Małgorzatą i Michałem Kuźmińskimi i Joanną Opiat-Bojarską. Każdy odcinek to wyjątkowa rozmowa o prawdziwych zbrodniach, którymi mistrzowie fikcji zajmowali się w trzecim sezonie programu „Opowiem ci o zbrodni”.
fajbus.jpg
Nawiedzone szpitale
W środy o 22:00 od 6 stycznia na Crime+Investigation Polsat
Serial przedstawia przejmujące historie o zjawiskach paranormalnych do jakich dochodzi w szpitalach, domach opieki, kostnicach i placówkach medycznych. Usłyszymy o nieżyjących pacjentach zawieszonych pomiędzy światami, zmarłych lekarzach, którzy chcą nadzorować swoje oddziały szpitalne długo po śmierci czy duchach wędrujących po korytarzach, by swoją obecnością dać znać o niezałatwionych sprawach. O tych niezwykłych zdarzeniach opowiedzą ich świadkowie – członkowie personelu medycznego i pacjenci. Okazuje się, że nie są to odosobnione przypadki.
haunted_hospitals.jpg
Mistrzowie zbrodni?
W środy o 21:00 od 20 stycznia na Crime+Investigation Polsat
Każdy odcinek serialu zabiera widzów w podróż do przejmującego i tajemniczego świata zbrodni. Najpierw przyglądamy się śledztwu – poszczególnym tropom i podejrzanym, a także zwrotom akcji będących skutkiem odkrywania kolejnych dowodów i formułowania nowych hipotez. Program prezentuje emocjonujące nagrania działań policyjnych, wywiady, a także fabularyzowane rekonstrukcje wydarzeń, które składają się na bardzo realistyczny obraz historii, od której nie sposób się oderwać. W drugiej części sprawa trafia do sądu. Prokuratora przygotowuje akt oskarżenia i dochodzi do procesu. Autentyczne nagrania z sali rozpraw pozwalają śledzić przebieg postępowania aż do ostatecznego werdyktu. Formuła serialu sprawia, że na podstawie wypowiedzi ekspertów, relacji detektywów, świadków, a czasem nawet samych oskarżonych widz może przeprowadzić własne dochodzenie, wytypować sprawcę i snuć domysły dotyczące rozstrzygnięć sądowych.
04_01_MurderMastermind_S01.jpg
Potwór w ludzkiej skórze
We wtorki o 22:00 od 26 stycznia na Crime+Investigation Polsat
“Potwór w ludzkiej skórze” to seria kryminalna, która dokumentuje życie najbardziej przerażających i diabolicznych przestępców ostatnich dekad. Każdy, dwugodzinny odcinek śledzi straszne zbrodnie, których dokonali, jak udało im się przez wiele lat unikać kary. Co sprawia, że człowiek staje się potworem w ludzkiej skórze?
cBuV2QhS9A33w8xAgcwbaV.jpg
Kobiety, które zabijają
Od wtorku do piątku o 20:05 od 19 stycznia na Crime+Investigation Polsat
Kim są te kobiety i co je popycha do zabójstwa? Cykl prezentuje autentyczne historie kobiet oskarżonych o morderstwo. Czy naprawdę to zrobiły? A jeśli tak, to dlaczego? Motywy bywają tak różne
jak same sprawczynie: zemsta na niewiernym mężu, chęć zdobycia ogromnego ubezpieczenia, zapłata za lata przemocy i poniżenia…
41MhWI1JfOL._RI_.jpg