Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli największa domówka w Polsce

Ten Sylwester będzie zupełnie inny niż dotychczas. Wszyscy zostaniemy w domach. Dlatego też - specjalnie dla widzów Polsatu - organizujemy w dwóch studiach największą domówkę w Polsce! Oczywiście z zachowaniem wszystkich rygorów sanitarnych, utrzymując odpowiednio wysoką temperaturę zabawy! Największa domówka w Polsce startuje 31 grudnia 2020 o 20:00.

31 grudnia o godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich na największą domówkę w kraju, podczas której usłyszymy gwiazdy w ich największych przebojach! Nauczymy się tańca od Rafała Maserka, a wróżbita Maciej przygotuje dla wszystkich znaków zodiaku Horoskop na Nowy 2021 Rok, dotyczący zdrowia, miłości i pracy.

W naszym studio na żywo zagrają dla Was, m.in.: Bajm, Doda, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Enej, Alicja Majewska, Czadoman, Michał Szpak, Daj to głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino i Liber&InoRos. Usłyszymy Bailando i Vamos a la Playa w wykonaniu lubianej w Polsce Loony, a zakochani w muzyce lat 90-tych będą wspominać swoją młodość przy dźwiękach zespołu Fun Factory. Nie ma też na świecie osoby, która nie tańczyłaby w klubie do legendarnej grupy Boney M z Maizie Williams!

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna w Telewizji Polsat, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News.

Źródło: polsatnews.pl