Czwórka bezkonkurencyjna w paśmie hitu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”

Jesienne premiery hitu Czwórki „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” oglądało blisko 1,4 mln widzów przy udziałach w rynku na poziomie 9,4% , 8% - w grupie komercyjnej i aż 12,6% w grupie wiekowej 16-29.

Jesienne premiery hitu Czwórki „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” oglądało blisko 1,4 mln widzów przy udziałach w rynku na poziomie 9,4% , 8% – w grupie komercyjnej i aż 12,6% w grupie wiekowej 16-29.

W paśmie emisji serialu – od poniedziałku do czwartku o godz. 20.30 – Czwórka była liderem rynku, była także najchętniej oglądaną polską stacją wśród młodych widzów z grupy 16-29.
W grupie komercyjnej stacja plasowała się na czwartym miejscu, przed m.in. TVN7 , TVP1 i TV Puls, a w telewizji naziemnej zajmowała drugą lokatę, pokonując m.in. TV

Największą oglądalność – blisko 1,6 mln widzów odnotował odcinek emitowany 12 grudnia, którego udziały w rynku przekraczały 10%, a w grupie 16-29 nawet 14%.
Obecnie trwają zdjęcia do nowego sezonu „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego”, którego emisję Czwórka planuje wiosną.
Producentem serialu jest ATM Grupa S.A.

Dane: Nielsen Audience Measurement