Polsat Media reprezentantem Telewizji Puls w zakresie sprzedaży czasu reklamowego

Telewizja Puls oraz Polsat Media podpisały umowę o współpracy w zakresie sprzedaży czasu reklamowego.

Od 1 stycznia 2021 roku Polsat Media będzie wyłącznym reprezentantem handlowym Telewizji Puls w zakresie sprzedaży spotów reklamowych. Przez ostatnie 10 lat partnerem handlowym grupy był TVN Media.

Cieszymy się, że tak duży gracz dołączy do portfolio Polsat Media. W 2021 rok wchodzimy z bardzo ciekawą ofertą reklamową, powiększoną o Interię i kanały należące do Telewizji Puls – komentuje Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat.

Polsat Media wygrał w tym roku konkurs na sprzedaż reklam naszych kanałów. TV Puls i PULS 2 cały czas dynamicznie się rozwijają, będziemy nadal inwestować w naszą ofertę programową i jej promocję. Planujemy również inwestować w inne obszary związane z produkcją treści oraz licencji. Mamy nadzieję, że współpraca z Polsat Media wygeneruje dodatkowe bodźce dla dalszego rozwoju Telewizji Puls – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

Telewizja Puls jest nadawcą dwóch ogólnopolskich kanałów: TV Puls i Puls 2. W ofercie stacji znajdują się autorskie seriale (m.in. „Lombard. Życie pod zastaw”), programy rozrywkowe, a także wydarzenia artystyczne i kabaretowe. Kanały prezentują również polskie i zagraniczne filmy. Telewizja Puls współpracuje z wytwórniami takimi jak: Disney, NBC Universal, Monolith, ViacomCBS i Sony Pictures Television.

Konflikt o pozycję w Cyfrowym Polsacie

Na początku 2017 roku Cyfrowy Polsat przesunął kanał TV Puls z pozycji 84. na 157. Telewizja Puls wezwała spółkę do przywrócenia dotychczasowej pozycji, a następnie skierowała sprawę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Wówczas Telewizja Polsat poinformowała, że „zarzuty te są absurdalne”. Do tej pory kanał TV Puls w Cyfrowym Polsacie jest na pozycji 157., a Puls 2 nie jest dostępny.