„Tak się kręcą rodzinne interesy”- kolejna nowość w Polsat Play

„Tak się kręcą rodzinne interesy” to serial dokumentalny nie tylko o biznesie, ale przede wszystkim o ludziach, którzy go prowadzą. Każdy bohater programu prowadzi biznes po swojemu: ze szwagrem, córkami czy z żoną. Wspólnie zarządzają m.in. komisem samochodowym, firmą organizująca przeprowadzki, restauracją, czy salonem fryzjerskim.

W „Tak się kręcą rodzinne interesy” branż i konfiguracji rodzinnych będzie kilka. Najważniejsi są jednak członkowie rodzin, ich wzajemne relacje i podejście do wspólnej pracy. Jak sobie radzą na co dzień? Czy bycie szefem swoich córek lub szwagrów jest łatwe? A może dużo trudniejsze ze względu na bliskie relacje.

Poznamy m.in. małżeństwo, które w sprawach firmowych często ma odmienne zdanie oraz szefa narzekającego na swoich pracowników: brata i kuzynów. Zobaczymy kłótnie rodzinne, dyskusje związane z biznesem, współprace z klientami i kontrahentami, ale też sytuacje wykraczające poza pracę czyli ich wspólne życie. W serialu nie zabraknie również ciepłych rodzinnych sytuacji, które przekonają widzów że warto otworzyć rodzinny biznes… bo w rodzinie siła.

„Tak się kręcą rodzinne interesy”
Premiera: środa 22:00 (od 25.11.2020, po 2 odcinki)