fot.: Polsat News

Dorota Janowicz dołączyła do zespołu Polsat News

Od listopada do redakcji Polsat News dołączyła Dorota Janowicz. Objęła stanowisko koordynatora anteny. Wcześniej była związana m.in. z Telewizją Polską i TVN.

Dorota Janowicz jest jednym z najbardziej cenionych producentów telewizyjnych w Polsce w obszarze informacji i publicystyki oraz obsługi dużych wydarzeń, takich jak np. wybory prezydenckie czy parlamentarne.

– Cieszymy się, że Dorota Janowicz do nas dołączyła. Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm Doroty na pewno będą dużym wzmocnieniem dla Polsat News. Jestem przekonana, że Dorota świetnie odnajdzie się w naszym zespole – mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat

– Kiedy otrzymałam propozycję dołączenia do Polsat News, nie wahałam się. Lubię wyzwania, a Polsat News cały czas idzie w górę i rozwija się. Spotkałam tu świetnych profesjonalistów i wierzę, że jako zgrany zespół, będziemy nadal zyskiwać widzów i ich zaufanie – powiedziała Dorota Janowicz.

Przed dołączeniem do zespołu Polsat News, przez 13 lat pracowała w TVN24, gdzie była odpowiedzialna za produkcję transmisji najważniejszych wydarzeń oraz programów emitowanych na antenie stacji, m.in. wieczorów wyborczych czy wizyt prezydentów USA w Polsce. Wcześniej była także producentem „Wiadomości” TVP.