Nowy sezon „Opowiem Ci o zbrodni” w Crime+Investigation Polsat

Trzeci sezon programu "Opowiem Ci o zbrodni" liczy 7 odcinków, które będą emitowane w telewizji kryminalnej Crime+Investigation Polsat w piątki od 6 listopada o godz. 22:00.

Mistrzowie polskiego kryminału powracają w trzeciej odsłonie wyjątkowego projektu medialnego „Opowiem ci o zbrodni”, na który składa się nowy sezon programu telewizji Crime+Investigation Polsat i powstała w trakcie jego produkcji książka z opowiadaniami opisującymi sprawy omawiane w programie, wydana przez Skarpę Warszawską, jak również serial audio z udziałem m.in. Edyty Olszówki, Piotra Głowackiego i Magdaleny Popławskiej wyprodukowany przez Storytel.

Już w listopadzie czołowi polscy pisarze kryminalni po raz trzeci powrócą na srebrne ekrany w nowym sezonie serii dokumentalnej „Opowiem ci o zbrodni”. Trzeci sezon programu liczy 7 odcinków, które będą emitowane w telewizji kryminalnej Crime+Investigation Polsat w piątki od 6 listopada o godz. 22:00.

W najnowszym sezonie programu na plan powracają czołowi polscy twórcy kryminałów znani z pierwszych dwóch sezonów: Katarzyna Bonda, Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Max Czornyj, Małgorzata i Michał Kuźmińscy oraz Joanna Opiat-Bojarska. W nowej trzeciej odsłonie debiutuje Robert Małecki. Programowi towarzyszy także seria rozmów z pisarzami przeprowadzonymi przez legendarnego dziennikarza kryminalnego Michała Fajbusiewicza. Programowi towarzyszy także seria rozmów z pisarzami przeprowadzonymi przez legendarnego dziennikarza kryminalnego Michała Fajbusiewicza „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”.

Za produkcję programu odpowiada Jolanta Gwardys Media a ze strony Crime+Investigation Polsat producentem kreatywnym i merytorycznym jest Agnieszka Kubiak.

Książka „Opowiem ci o zbrodni 3” – Prawdziwe zbrodnie. Prawdziwi mordercy. Prawdziwe kryminalne śledztwa.

Dziewięcioro czołowych autorów kryminałów w siedmiu unikatowych odsłonach. Przygotowane przez autorów opowiadania powstały na bazie spraw, które zaprezentowane zostaną w programie o tym samym tytule na antenie Crime+Investigation Polsat. W trzeciej odsłonie cyklu Max Czornyj, Katarzyna Bonda i Bogdan Lach, Robert Małecki, Joanna Opiat-Bojarska, Małgorzata i Michał Kuźmińscy, Wojciech Chmielarz oraz Igor Brejdygant po raz kolejny przeanalizują akta, odwiedzą miejsca zbrodni i spotkają się ze śledczymi oraz bliskimi ofiar. Wszystko po to, by odnaleźć odpowiedź na nurtujące ich pytanie: dlaczego doszło do zbrodni? Premiera książki zaplanowana jest na 12 listopada 2020.