Serial „Bez skrupułów” w soboty w Polsacie

Serial „Bez skrupułów”, który startuje już 31 października o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat, to intrygujący dramat polityczny ukazujący obraz zepsutych elit, przekonanych, że każdy ma swoją cenę. Kolejne odcinki zostaną wyemitowane 7 i 14 listopada.

„Bez skrupułów” to trzymający w napięciu 5. odcinkowy serial, który odsłania kulisy skorumpowanej pracy policji oraz służb specjalnych. To prawdziwe kino akcji, w którym zobaczymy dwóch największych aktorów polskiej kinematografii – Janusza Gajosa i Andrzeja Seweryna, a partneruje im fantastyczna Marta Nierdkiewicz. To trio prowadzi na ekranie intrygującą, psychologiczną grę, która wciąga już od pierwszego odcinka.

Oprócz głównej obsady na ekraie zobaczmy m.in. takie gwiazdy jak : Danuta Stenka, Artur Żmijewski, Marcin Czarnik, Olgierd Łukaszewicz, Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Katarzyna Herman, Ewa Kasprzyk, czy Andrzej Konopka. W serialu pojawi się także znana i lubiana aktorka, Maria Dębska, która nie występowała w wersji kinowej filmu. Jej partnerem jest Maciej Maleńczuk, grający ekscentrycznego właściciela klubu nocnego.

Kaja Miller (Marta Nieradkiewicz) jest młodą, uczciwą policjantką. W czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając zabija swoich oprawców, a w raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy. Osiem lat później do Gdyni ściąga ją jej były szef, Nowicki (Janusz Gajos), wysoki oficer CBŚ, który stoi na czele zespołu prowadzącego dochodzenie w sprawie biznesowo-politycznych powiązań na Pomorzu. Grupa ma za zadanie rozpracowanie przestępców zajmujących się budowaniem piramidy finansowej o ogromnym zasięgu. Tropy prowadzą do Kaweckiego (Andrzej Seweryn) – nieuczciwego biznesmana wykorzystującego polityczne znajomości do ochrony własnych interesów. Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi i obnaża powiązania świata biznesu, służb i przestępczości zorganizowanej.

Serial „Bez skrupułów” na antenie Polsatu w sobotę, 31 października oraz 7 i 14 listopada o godzinie 20:00.