Przemysław Saleta w jubileuszowym odcinku „Gliniarzy”

„Gliniarze" świętują swój jubileusz. W środę, 21 października o godzinie 17:00 w Polsacie zobaczymy pięćsetny odcinek serialu kryminalnego. W jubileuszowym odcinku na drodze policjantów stanie Przemysław Saleta.

Z czym „Gliniarze” będą musieli się zmierzyć w 500. odsłonie swoich przygód? To będzie odcinek obfitujący w emocje od pierwszej do ostatniej minuty. Sprawa z jaką tytułowi gliniarze nigdy wcześniej się nie konfrontowali, a w której stawką jest życie kogoś bardzo im bliskiego.

To zdecydowanie najlepszy moment na rozwiązanie wyjątkowej zagadki kryminalnej ze specjalnym udziałem Przemysława Salety, który w jubileuszowym odcinku dołącza do ekipy serialu. To jednak nie wszystko. W pięćsetnym odcinku „Gliniarze” dostaną najtrudniejszą jak dotąd sprawę kryminalną, która stanie się wyjątkowo niebezpieczną. Będzie od nich wymagała ogromnego zaangażowania, bardzo intensywnych działań w różnym zakresie i w ekstremalnie krótkim czasie, dlatego aż dwa zespoły policyjnych detektywów połączą swoje siły pod nadzorem komendanta.

A w odcinku – dwaj uzbrojeni i zamaskowani napastnicy żądają pojawienia się naczelnika Zarębskiego, którego następnie uprowadzają.

W toku śledztwa detektywi przenikają do gangsterskiego półświatka. Jaką rolę w tym śledztwie odegra Artur Król (Przemysław Saleta)?

Jego działalność i związek ze sprawą zaskoczy nawet funkcjonariuszy Centralnego Biura Policji.

„Gliniarze” odcinek 500 – emisja w środę 21 października o godzinie 17:00 w Polsacie.