fot.: Polsat

Polsat kręci nowy serial pt. „Tatuśkowie”

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu. Do świata zdominowanego przez matki wkraczają „Tatuśkowie", czyli Bartek Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz i Philippe Tłokiński.

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy – temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy – wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział… Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster – a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek.

– Brawurowy humor, historie, które mogą przydarzyć się każdemu z nas to zdecydowanie atuty nowego komediowego serialu „Tatuśkowie”. Jego bohaterami są czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński)… i oczywiście kobiety! Silne i przebojowe. Takie, które potrafią wywrócić ich życie do góry nogami i przy których nie ma mowy o nudzie – czytamy w opisie produkcji.

Jak dzielić swój czas między byłą żonę i aktualną partnerkę? Czy da się być panem domu i umacniać tradycyjne wartości, gdy tak naprawdę to żona trzyma stery? Dlaczego tak trudno utrzymać dobre relacje z teściową i jak odnaleźć się w damsko-męskich potyczkach, w których każdy ruch ma znaczenie? Na te pytania niejednokrotnie będą szukali odpowiedzi „Tatuśkowie”. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W rolach głównych występują: Bartek Kasprzykowski, Olga Szomańska, Kacper Kuszewski, Barbara Wypych, Monika Pikuła, Marcin Rogacewicz, Katarzyna Ucherska i Philippe Tłokiński, Anna Karczmarczyk i Piotr Stramowski.

Producentem wykonawczym serialu jest Tako Media.

Trwają też prace nad serialami„Kowalscy kontra Kowalscy” oraz „Maria Matejko”.