fot.: Pixabay

Superpuchar Europy UEFA w Polsacie i Polsacie Sport

Polsat, Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport pokażą na żywo mecz o Superpuchar Europy UEFA, który w czwartek, 24 września odbędzie się w Budapeszcie. Konfrontacja triumfatorów Ligi Mistrzów i Ligi Europy symbolicznie wyznacza początek nowego sezonu międzynarodowych rozgrywek piłkarskich w Europie. Dla Roberta Lewandowskiego i jego Bayernu Monachium to spotkanie będzie okazją do wywalczenia czwartego trofeum w 2020 roku.

Mistrzostwo i Puchar Niemiec oraz Puchar Europy przyznany za triumf w Lidze Mistrzów to tegoroczny dorobek kapitana reprezentacji Polski w barwach Bayernu Monachium. W czwartek w Budapeszcie Bawarczycy zmierzą się z Sevillą, która latem po raz szósty sięgnęła po triumf w Lidze Europy.

Wstępem do czwartkowego meczu będzie specjalne studio, które w Polsacie Sport Premium 1 wystartuje o godzinie 18:00. Gośćmi Przemysława Iwańczyka będą: były selekcjoner polskiej kadry – Jerzy Engel, emerytowany reprezentacyjny napastnik – Artur Wichniarek, koordynator piłkarskiej akademii Legii Warszawa – Piotr Urban oraz dziennikarz – Roman Kołtoń. W przedmeczowym studiu oprócz drobiazgowej analizy taktycznej i najświeższych doniesień medialnych pojawią się też łączenia reporterskie ze stadionu imienia Ferenca Puskása. Od godziny 20:40 transmisja dostępna będzie także w otwartym Polsacie.

Z Budapesztu spotkanie skomentuje Bożydar Iwanow. Transmisja będzie też dostępna w IPLI.