fot.: Polsat Cafe

Wojtek Zieliński i Monika Miller nowymi twarzami Polsat Cafe

Jesienią szeregi Polsat Cafe zasilą m.in. Wojtek Zieliński i Monika Miller. Na antenie stacji pojawią się nowe programy.

Nowości

„Tajemniczy klient” to program, w którym prowadzący Wojtek Zieliński (kreator i stylista fryzur, instruktor) odwiedza salony fryzjerskie w małych miejscowościach po wcześniejszym wysłaniu tam tajemniczego klienta. Tytułowy tajemniczy klient ma odkryć dobre i złe strony działalności salonu, a na tej podstawie Wojtek Zieliński zaproponuje ewentualne zmiany. Program nie tylko ma pokazać, w jaki sposób można przeobrazić salon, ale przede wszystkim jak ta metamorfoza może odmienić życie jego właścicieli. „Tajemniczy klient” opowiada także o codzienności współczesnych kobiet w małych miejscowościach, która potrafi być niezwykle ciężka. Bardzo często zdarza się, że są jedynymi żywicielami rodziny, samotnymi matkami czy przedsiębiorcami z własnym interesem. Za każdą z bohaterek stoi inna historia, czasem dramatyczna, innym razem motywująca. Fryzjerka, pracownica i klientka opowiedzą o wyzwaniach, jakie stawia przed nimi życie, zdradzą swoje najtrudniejsze doświadczenia i sięgną pamięcią także do tych najszczęśliwszych chwil.

„Tajemniczy klient” od 7 września – poniedziałki o godz. 21:00.

„Beauty Express – Mistrzynie Makijażu”. Śledzisz trendy makijażowe? Potrafisz godzinami oglądać internetowe tutoriale, a potem eksperymentować przed lustrem? Jesteś mistrzynią pędzelka i potrafisz zrobić genialny make up? A może ciekawi Cię jak robią to inni? „Beauty Express . Mistrzynie Makijażu” to program w sam raz dla ciebie. W każdym odcinku zobaczymy zmagania czterech uczestniczek w konkretnym temacie. Może będzie to makijaż tancerek samby w Rio? Prace kandydatek ocenią Ewa Gil – makijażystka gwiazd, instruktorka wizażu, Monika Miller – influencerka beauty oraz Lucas Adelon Rembas, znany z genialnych metamorfoz makijażowo-fryzjerskich – jeden z najbardziej popularnych w Polsce Drag Queen. Jego kreacje są perfekcyjne.

„Beauty Express. Mistrzynie Makijażu” – od października – czwartki godz. 21:00.

„Beauty Express. Mistrzynie makijażu”, fot. Polsat Cafe

„Kreacje z odzysku”. Zanim kupisz kolejny taki sam t-shirt, który ma poprawić Ci humor, zanim wydasz pieniądze na ciuch z sieciówki, który jest kiepskiej jakości, zobacz co zaproponuje uczestniczkom programu Tomasz Jacyków – najbardziej rozpoznawalny stylista w Polsce. Nie będą to jednak kolejne zakupy w centrum handlowym, ale prawdziwa wyprawa po perełki z second- hand’u. Tomek pokaże jak wybrać ubrania dobrych marek, jak je zestawić i na co zwracać uwagę podczas poszukiwań. Zanim jednak do tego dojdzie, z każdą z kandydatek porozmawia nie kto inny jak Davina Reeves-Ciara – modelka, Miss Nowego Jorku 2010, aktorka znana chociażby z serialu „Żmijowisko”, prezenterka konkursów piękności, instruktorka jogi i konsultantka terapeutycznego żywienia. Nikt tak jak ona nie zna kobiecej duszy, pogoni za piękną sylwetką i chęci aby zawsze wyglądać zjawiskowo łącząc jednocześnie życie w zgodzie z własnym rytmem. Kreacje z odzysku to program, który wspaniale wpasowuje się w trend slow fashion, czyli świadomego podejścia do mody i ubrań. Pokazuje jak nie poddawać się impulsywnym zakupom, które rujnują domowy budżet i niszczą środowisko. Jak dobrze zorganizować swoją szafę i wyrwać się z błędnego koła szybko zmieniającej się mody.

„Kreacje z odzysku od 19 września – soboty godz. 21:00.

„Młodzi milionerzy”. Mają wszystko a nawet więcej. Żyją luksusowo, szybko i głośno. Ich jedynym zmartwieniem jest to, czy na pewno są na bieżąco ze światową modą, posiadają najnowsze modele gadżetów, najszybsze i najbardziej ekskluzywne samochody i bywają w najmodniejszych miejscach. A co się stanie, gdy na kilka dni przeniosą się ze swoich rezydencji do szeregowych domków na przedmieściach, na prowincję lub zamieszkają w małym mieszkaniu pod jednym dachem z rodziną, która ledwo wiąże koniec z końcem? Czego będzie im najbardziej brakować? A może okaże się, że po tym doświadczeniu inaczej spojrzą na dotychczasowe życie?

„Młodzi milionerzy” od listopada.

„Randki bez cenzury”. Pierwsza randka to nie lada stres. Kim on/ona jest? Jak wygląda? Czym się zajmuje? Czy się sobie spodobamy? Wiele obaw, bo każdy doskonale wie jak powinna wyglądać randka idealna. Skoro każdy wie, to tym łatwiej mu przychodzi ocena randek innych, zupełnie nieznanych sobie osób. I tak oto w każdym programie zobaczymy dwie randki, które są oceniane przez zwyczajnych ludzi. Przy przysłowiowej „herbacie i słonych paluszkach”, siedząc na kanapie przed telewizorem będą na bieżąco komentować czasem nieporadne zaloty, czasem miłe sytuacje a czasem wręcz żenujące. Zabawne komentarze, celne wskazówki i duża dawka śmiechu – takie będą „Randki bez cenzury”.

„Randki bez cenzury” od 23 października w piątki godz. 21:00.

Kontynuacje

Z Polsat News do Polsat Cafe zostanie przeniesiony program „W bliskim planie”. To autorski cykl Alicji Resich-Modlińskiej, w którym gośćmi są znani i cenieni przedstawiciele kultury i sztuki, filmu, teatru, muzyki, literatury, a także sportowcy, naukowcy i publicyści. Punktem wyjścia każdego z wywiadów są aktualne wydarzenia w karierze zawodowej gościa. Bohaterką pierwszego odcinka w tym sezonie będzie Manuela Gretkowska, która opowie dlaczego postanowiła wyjechać z kraju. Emisja od 13 września w niedziele o 15:30.

Kontynuowane będą: „Fajka pokoju” (od 7 września – poniedziałki godz. 12:00), „Bogaty dom – Biedny dom” (od 6 października – wtorki godz. 21:00), „Shopping Queens . Królowe zakupów” (od 9 września – środy o godz. 21:00), „Kulisy Tańca z Gwiazdami” (od 4 września – piątki o godz. 22:00), „Gwiazdy na dywaniku (od października), „Demakijaż” – tym razem z udziałem rodzin (w każdą niedzielę od 27 września – niedziele o godz. 15:00) i „Gry małżeńskie” (od 12 września – soboty o godz. 22:00).

„Bogaty dom – Biedny dom”, fot. Polsat Cafe