fot.: WP

Machała rezygnuje z pracy w "Wydarzeniach"

Tomasz Machała odchodzi z „Wydarzeń” Polsatu. Poinformował o tym na łamach swojej strony internetowej kampanianazywo.pl. – Pierwszego stycznia zostanę redaktorem naczelnym i szefem projektu internetowego Tomasza Lisa – napisał Machała. Dodał, że trochę się boi, bo to największa zmiana w jego karierze, ale przede wszystkim jest podekscytowany.

Podkreślił, że w tym projekcie spotkały się wyjątkowe osoby i szczególne kompetencje oraz jest przekonany, że w polskim internecie jest miejsce na coś nowego, coś dużego, coś w czym pasja spotka się z dziennikarskimi umiejętnościami, oraz z internetowym i biznesowym know how.

Kiedyś byłem dziennikarzem radiowym, potem przez 10 lat telewizyjnym. Przez ostatnie miesiące zastanawiałem się, gdzie dzieją się najciekawsze rzeczy. Co będzie się rozwijać w następnych latach. Gdzie mogę zdobyć nowe umiejętności. Odpowiedź jest oczywista – Internet jest ekscytujący i mimo wszystkich sceptycznych, albo krytycznych głosów (za które w imieniu zespołu dziękuję!) wierzę, że odniesiemy sukces – napisał Machała.

Podkreślił także, że kampanianazywo.pl będzie jednym z blogów w projekcie Tomasza Lisa. Będzie istniała dalej pod własną marką.