Jesień w Polsacie. Sprawdzone hity i nowe seriale

Jesienią w Polsacie zobaczymy kontynuacje sprawdzonych hitów i nowości, w tym pasmo trzech seriali, które zostały nakręcone na podstawie kinowych hitów.

Po kilkumiesięcznej przerwie gwiazdy i tancerze wracają na parkiet. Przed nami XI edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Program będzie można oglądać już od 4 września, w każdy piątek o godz. 20:05.

Emisja 13. sezonu show „Twoja twarz brzmi znajomo” rozpoczęła się wczesną wiosną, a zakończy późną jesienią. Program będzie można śledzić od 5 września w Polsacie – w każdą sobotę o godz. 22:05.

Widzowie zobaczą też drugą edycję „Love Island. Wyspa miłości”. Emisja codziennie od poniedziałku do niedzieli o godz. 22:05 (bez sobót). Początek już 31 sierpnia.

W ofercie pojawi się też drugi sezon „Ninja Warrior Polska” – w każdy wtorek, od 1 września o godz. 20:05 i piętnasta seria „Naszego nowego domu” (emisja premierowych odcinków od początku września w środy i w czwartki o godz. 20:00).

Przygotowano też formaty kabaretowe – „Kabaret na dobry wieczór. Paranienormlani Show” – w każdą środę od 2 września o godz. 21:00, „Kabaret na żywo. Klinika skeczów męczących” (w każdą niedzielę od 13 września, o godz. 20:00) i „Kabaret na żywo. Przystanek Radość”.

W ramówce będą też obecne nowe odcinki serialu „Przyjaciółki” – od 3 września w każdy czwartek o 21:10, „Gliniarzy” – od 31 sierpnia, codziennie, od poniedziałku do piątku, o godz. 17:00 oraz „Pierwszej miłości” – od 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godz. 18:00.

Ponadto widzowie Polsatu już tej jesieni zobaczą trzy seriale, nakręcone na podstawie kinowych hitów: „Mayday”, „Bad Boy” i „Solid Gold” (jako „Bez skrupułów”).

Wszystkie te produkcje zostaną wyemitowane w Telewizji Polsat premierowo. Serialowe pasmo zaplanowane jest na godz. 20.00 w soboty (nie poinformowano jeszcze o terminie rozpoczęcia emisji tych produkcji).

Już w najbliższą niedzielę, 30 sierpnia o godz. 19:40 w Polsacie będzie można zobaczyć program „Wieczór z Gwiazdami. Jesień 2020”, w którym stacja zaprezentuje jesienną ofertę. Transmisję będzie można również obejrzeć na portalach: polsat.pl, polsatnews.pl, interia.pl, w IPLI oraz aplikacji Plus FUN.