Wieczorne pasmo premier od 31 sierpnia w Czwórce

31 sierpnia na antenę Czwórki z nowymi odcinkami powrócą seriale "Policjantki i policjanci", "Święty" i "Sprawiedliwi. Wydział kryminalny".

31 sierpnia na antenę Czwórki z nowymi odcinkami powrócą seriale „Policjantki i policjanci”, „Święty” i „Sprawiedliwi. Wydział kryminalny”.

Policjantki i policjanci

Po przerwie na antenę TV4 wrócą nowe odcinki serialu „Policjantki i policjanci”. Produkcja opowiada o życiu i pracy funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Na początek widzowie zobaczą kontynuację wątków rozpoczętych wiosną.

W głównej obsadzie seriale znajdują się: Anna Kukawska, Maryla Morydz, Magda Szczepanek, Anna Bosak, Wojciech Sukiennik, Paweł Monsiel, Bartłomiej Piekarski, Paweł Kowalczyk i Przemysław Puchała. W nowym sezonie dołączą Alicja Dąbrowska oraz Aleksander Stasiewicz.

Nowe odcinki serialu „Policjantki i policjanci” od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 w TV4, od 31 sierpnia.

Święty

Następnie widzowie stacji zobaczą serial z Mariuszem Węgłowskim i Michałem Milowiczem w rolach głównych – „Święty”. W nowych odcinkach obyczajowej komedii o perypetiach byłego policjanta, Mikołaja Białacha, który został właścicielem baru a następnie sołtysem we wsi Uroczysko, pojawią się nowe detektywistyczne zagadki, jakie Białach rozwiązuje z pomocą miejscowego proboszcza (Sasza Reznikow), jego Gosposi (Jolanta Niedźwiecka) i podkomendnej Sierżanta Żbikowskiego (Wojciech Dąbrowski) – Posterunkowej Magdy (Elżbieta Trzaskoś) oraz pracowników baru – Czarnej (Pamela Płachtij) i Michała („Edi”). Rozwinie się także wątek biznesmana Kordasa i jego córki, Luizy (Klaudia Sokołowska).

„Święty” od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 w Czwórce, nowe odcinki od 31 sierpnia.

Sprawiedliwi. Wydział kryminalny

Serialowe pasmo od poniedziałku do czwartku zamykać będą „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”. W nowych odcinkach równolegle ze sprawami kryminalnymi jakie prowadzą policjanci, widzowie śledzić będą ich dalsze prywatne losy oraz rozwój intrygi, kryjącej się za tajemniczymi scenami pojawiającymi się w futurospekcjach od początku ósmego sezonu serialu.

W serialu występują m.in.: Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Magdalena Margulewicz, Gabriela Oberbek, Michał Mrozek, Tomasz Radawiec, Michał Kitliński, Dariusz Siastacz, Jędrzej Taranek i Piotr Miazga.

„Sprawiedliwi. Wydział kryminalny” od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:30 w TV4, od 31 sierpnia.