fot.: Pixabay

Polsat pokaże koncert „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski”

23 sierpnia w Polsacie będzie można zobaczyć koncert „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski”. Będzie to wydarzenie nie tylko muzyczne, ale też promujące ekologię.

Koncert odbędzie się już po raz trzeci w Uniejowie, nad Wartą. Wystąpią w nim: Golec uOrkiestra, Mrozu z zespołem Sound’n’Grace, sanah, Kamil Bednarek, Enej, Feel, Ewa Farna, Kayah, Marcin Sójka, Beata Kozidrak, Igor Herbut z zespołem LemON, Sylwia Grzeszczak i Natalia Nykiel.

Wydarzenie poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz i Karolina Gilon.

– „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” ma uświadomić wszystkim coraz bardziej postępującą degradację życia na Ziemi, co prowadzi do ocieplenia klimatu, braku wody, wymierania gatunków, wzrostu konfliktów międzyludzkich i na arenie międzynarodowej. Każdy z nas może zrobić coś w swoim otoczeniu i postarać się ratować zagrożone środowisko naturalne. Możemy pozostawić następnym pokoleniom czystą Polskę – informuje stacja.

Przypomnijmy, że z inicjatywy Zygmunta Solorza, właściciela Polsatu, powstało stowarzyszenie Program Czysta Polska, propagujące idee ochrony środowiska.

„Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” będzie można śledzić w niedzielę, 23 sierpnia od 20:00 w Polsacie.