Superstacja od sierpnia odświeża ramówkę i zmienia godziny emisji

Od poniedziałku, 3 sierpnia, Superstacja zmieniła ramówkę wprowadzając nowe programy do oferty. Wśród nich jest m.in. audycja Wojciecha Jagielskiego.

Zmianie uległy również godziny emisji pasma na żywo. Od sierpnia Superstacja nadaje premierowe audycje od 15:00 do 19:00, czyli o godzinę krócej niż wcześniej.

Ze Świata


W programie Agnieszki Ludwisiak-Wypior pojawiają się informacje dotyczące wydarzeń z całego świata. Gospodyni audycji chce udowodnić, że zdarzenia do których dochodzi bardzo daleko od Polski, mogą mieć istotny wpływ na nasze życie. Materiały komentowane są przez ekspertów i naukowców.

Magazyn reporterów. Interwencje


„Magazyn reporterów. Interwencje” to program, który prowadzą na zmianę Joanna Jończyk i Marek Gawroński od poniedziałku do piątku o 16:34 i 20:34. Reporterzy Superstacji zaprezentują widzom trudne tematy i najbardziej palące potrzeby. W magazynie zobaczymy wstrząsające historie dotyczące zarówno ludzi, jak i zwierząt.

Tok Szoł


Gospodarz audycji, Wojciech Jagielski, rozmawia w kameralnej atmosferze z osobami ze świata show-biznesu i internetu. Jagielski pokaże swoich gości z bardziej intymnej, nieznanej widzom strony. Program jest emitowany od poniedziałku do czwartku o 18:29 i 22:29. To powrót tego dziennikarza do Superstacji po niemal roku. Wcześniej był gospodarzem audycji „Wojciech Jagielski na żywo” od stycznia 2014 do końca lipca 2019 roku.

Koniec „SuperGwiazdy” i „SuperNews. Fakty i fejki”

Z oferty kanału został wycofany program Pauliny Koziejowskiej, która została jednak w zespole Superstacji na stanowisku reportera. Z kolei program Agnieszki Ludwisiak-Wypior został zastąpiony audycją „Ze świata”.