fot.: Superstacja

Paulina Koziejowska reporterką show-biznesową Superstacji

Z oferty Superstacji zniknął program „SuperGwiazdy”. Jego prowadząca Paulina Koziejowska pozostaje w ekipie kanału. Będzie reporterką show-biznesową – dowiedziały się portale tvpolsat.info i omediach.info.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Superstacja mocniej postawi na relacje z miejsc wydarzeń kulturalnych, eventów i planów filmowych.

– Świetnie czuje się w studio, ale uwielbiam tez bezpośredni kontakt z ludźmi, bycie w środku wydarzeń. Będę miała teraz możliwość odwiedzać plany seriali, filmów, programów telewizyjnych. Grupa Polsat ma w swojej ofercie wiele ciekawych produkcji, na których będę gościć i przekazywać widzom informacje z pierwszej ręki – powiedziała nam Paulina Koziejowska.

Dziennikarka specjalizuje się w tematyce show-biznesowej. Opowiada widzom Superstacji o życiu gwiazd, a także rozmawia z gwiazdami i dziennikarzami portali plotkarskich. Paulina Koziejowska na antenie Superstacji zadebiutowała 30 września, wraz ze startem nowej odsłony kanału. Prowadziła m.in. „SuperNews Gwiazdy”, „SuperShow”, a ostatnio „SuperGwiazdy”.

Loża szyderców w SuperShow
W programie „SuperShow” Paulina Koziejowska rozmawiała z gwiazdami, dziennikarzami i projektantami mody – fot. Superstacja

Paulina Koziejowska pracuje w telewizji od siedmiu lat. Początkowo prowadziła interaktywne teleturnieje w TV4, Tele5 i Polonia 1. Była również gospodynią programu „Discomania” w TV Disco.

Później Koziejowska została reporterką SuperExpress.tv. Od marca 2017 roku dziennikarka prowadziła prognozę pogody na antenach telewizyjnych Grupy ZPR Media (m.in. Nowa TV i Polo TV). Współprowadziła również program o tematyce show-biznesowej „Bywanie na dywanie” na antenie Nowa TV i Eska TV. Następnie dziennikarkę można było oglądać w Mango24.

Nowa ramówka Superstacji

W sierpniu na antenie Superstacji pojawią się nowe programy, m.in. „Tok Szoł” oraz „Ze świata”. Z redakcją pożegnał się zastępca dyrektora – Grzegorz Adamczyk.