Program „Królowie australijskiego lombardu” w Czwórce

28 lipca Czwórka rozpocznie emisję programu „Królowie australijskiego lombardu”, który będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku.

– W Sydney – mieście, które przeżyło niejedną „gorączkę złota” i niejeden kryzys, było świadkiem powstania i upadku wielu fortun i gdzie nie brak amatorów mocnych wrażeń – szybkie pożyczki pod zastaw zawsze były w cenie. Najstarszy i największy lombard Australii, Aceben, położony w Chinatown, chińskiej dzielnicy Sydney, wiele już widział, ale sytuacje, jakie się tu zdarzają, nie przestają zaskakiwać. Ludzie zastawiają najróżniejsze przedmioty – od mniej lub bardziej cennych drobiazgów i gabarytów po auta, jachty a nawet samoloty Oprócz licznych złotych zegarków, kolekcjonerskich deskorolek, gitar i niemal wszystkich instrumentów muzycznych, trafiają tu takie okazy jak rycerska zbroja, złoty kastet wysadzany brylantami, samurajski miecz czy luksusowa łódź do wakeboardingu – z podgrzewanymi siedzeniami, najnowocześniejszym nagłośnieniem i podwodnymi światłami – czytamy w opisie produkcji.

Cykl będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o 13:00 i 13:00. 28 lipca wyjątkowo zostanie pokazany tylko jeden odcinek – o 13:30.

W ostatnim czasie na antenie Czwórki debiutował program „Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle”.