fot.: Magdalena Tasarz

Karolina Gilon poprowadzi drugą edycję „Ninja Warrior Polska” w Polsacie

Karolina Gilon poprowadzi drugą edycję show Polsatu „Ninja Warrior Polska”. Jako gospodyni programu będzie przyglądać się zmaganiom najodważniejszych Polaków, walczących między sobą o tytuł pierwszego polskiego wojownika ninja. W roli prowadzącej program zastąpi Aleksandrę Szwed.

– Powiem wprost i bardzo w moim stylu – jaram się na maksa! – komentuje. – Oglądałam ten program w wersji zagranicznej i pierwszą polską edycję. Dla mnie to wręcz nie do opisania, że dołączyłam do ekipy! Sama nałogowo uprawiam sport, dlatego jestem pewna, że szybko złapię kontakt z uczestnikami. Podsumowując – sztos! Zaraz zaczynam intensywne treningi, aby być w dobrej formie przy tych wszystkich ninja warrior karate kids! A że lubię wyzwania i jestem nieprzewidywalna, to kto wie, może sama spróbuję zmierzyć się z tym legendarnym torem przeszkód? – dodaje.

„Ninja Warrior Polska” to niejedyna produkcja Polsatu, w której jesienią pojawi się Karolina Gilon. Gwiazda ponownie poprowadzi reality-show „Love Island. Wyspa miłości”.

W drugim sezonie „Ninja Warrior Polska”, tak jak poprzednio, pojawi się dwójka komentatorów: dziennikarz i komentator Polsatu Sport Jerzy Mielewski oraz zawodnik MMA i dziennikarz Polsatu Sport Łukasz „Juras” Jurkowski.

Trwają już castingi do kolejnego sezonu, który zobaczymy jesienią w Polsacie. Producentem programu jest Jake Vision.