Kolejne zmiany w zarządzie?

TV Polsat jest w trakcie reorganizacji struktury zarządu. Nie jest wykluczone, że zmieni się jego skład. - Jesteśmy w trakcie zmian struktury i na tym etapie nie mogę powiedzieć, czy do zarządu jeszcze ktoś dołączy - mówi prezes stacji Aleksander Myszka.

TV Polsat jest w trakcie reorganizacji struktury zarządu. Nie jest wykluczone, że zmieni się jego skład. – Jesteśmy w trakcie zmian struktury i na tym etapie nie mogę powiedzieć, czy do zarządu jeszcze ktoś dołączy – mówi prezes stacji Aleksander Myszka.

– Po odejściu dyrektora zarządzającego Waldemara Dzikiego jego kompetencje zostaną podzielone między pozostałych członków zarządu – dodaje Myszka. Z nieoficjalnych informacji serwisu Press wynika jednak, że może się to stać wkrótce i że osobą tą będzie Nina Terentiew, od ubiegłego tygodnia dyrektor programowa Polsatu, a wcześniej doradca Zygmunta Solorza-Żaka, właściciela stacji.

Zarząd Polsatu tworzą teraz cztery osoby: prezes Aleksander Myszka, Tomasz Lis (członek zarządu ds. programowych), Eryk Walkiewicz (członek zarządu ds. finansowych i dyrektor ds. ekonomicznych) oraz Mirosław Błaszczyk, dyrektor biura zarządu i prokurent.

Źródło: Press