fot.: Pixabay

Polsat pokaże koncert „Gramy dla Śląska” i kabareton „Wyszliśmy z domu!”

W lipcu Polsat wyemituje koncert „Gramy dla Śląska” i kabareton „Sopocki Hit Kabaretowy. Wyszliśmy z domu!”.

„Gramy dla Śląska”

Województwo śląskie zmaga się z największą falą zachorowań na koronawirusa w całej Polsce. W dużym stopniu wiąże się to z przypadkami zakażeń w kopalniach węgla kamiennego.

– Tym koncertem chcemy wyrazić jedność,  że jesteśmy jednym narodem w dobrych i złych czasach. Wzajemnie się wspieramy, szanujemy i sobie pomagamy. Chcemy, aby prosto z naszych serc popłynęło na Śląsk wsparcie. Pokażemy, że jesteśmy razem – informuje Telewizja Polsat.

„Gramy dla Śląska” to koncert optymistyczny, radosny, niosący nadzieję i poczucie solidarności.  Jak zapewnia stacja, będzie po prostu ciepły i rodzinny.

Koncert będzie emitowany na żywo ze studia Telewizji Polsat w Warszawie. Wezmą w nim udział m.in.: śląski Feel, Paweł Domagała, Grzegorz Markowski, Lady Pank, Maryla Rodowicz, Ira, Mrozu, Cleo, Kamil Bednarek i wielu innych znakomitych polskich artystek i artystów. Koncert „Gramy dla Śląska” poprowadzą: Krzysztof Ibisz i Robert Korólczyk.

Emisja już w sobotę, 4 lipca o 20:00 w Polsacie.

„Sopocki Hit Kabaretowy. Wyszliśmy z domu!”

– Po trzech miesiącach zamknięcia Kabaret Młodych Panów mógł, tak jak i my wszyscy, wyjść z domu. Zaczynają się wakacje, więc najlepszy kierunek podróży to Sopot. Tu są najlepsze imprezy, najlepsze kabaretony i najciekawsze sytuacje do obserwowania – informuje Telewizja Polsat.

W specjalnym programie znad polskiego morza zobaczymy skecze kabaretów Ani Mru Mru, Neo-Nówka, Kabaretu Skeczów Męczących, Kabaretu Moralnego Niepokoju, Smile, Paranienormalni i innych. Na molo, na plaży i w tawernie, Robert Korólczyk i Kabaret Młodych Panów sprawdzą, jak Polacy radzą sobie z nową rzeczywistością.

Emisja w niedziele, 5 i 12 lipca o 20:00 w Polsacie.

Przypomnijmy, że w maju Polsat nadał festiwal z pustej Opery Leśnej w Sopocie.