fot.: Polsat

Trzeci sezon serialu „Sekrety rodziny” od 15 czerwca w Polsacie

15 czerwca Polsat rozpocznie emisję premierowego sezonu serialu paradokumentalnego „Sekrety rodziny”. Trzecia seria będzie nadawana w stałym paśmie - od poniedziałku do piątku o 17:45.

„Sekrety rodziny” to serial scripted docu. W każdym odcinku widzowie mogą śledzić historię z perspektywy jednego bohatera, który krok po kroku ujawnia zaskakujące fakty dotyczące swojej rodziny.

Jak czytamy w opisie produkcji:

Poznamy najbardziej wstydliwe, upokarzające i kontrowersyjne dramaty z przeszłości, które każdemu z nas każą zadać sobie pytanie: „Czy naprawdę mogę ufać swoim bliskim? Czy łączące nas więzi są na tyle silne, że zniosą każdą odkrytą tajemnicę? Czy jesteśmy gotowi na tę konfrontację?”.

Głównym bohaterem pierwszego odcinka z najnowszej serii „Sekretów rodziny” będzie 45-letni Witold Mirawski. Znudzony wieloletnim małżeństwem z Iwoną wplątuje się w romans z dużo od siebie młodszą, Oliwią Brzeską. Początkowo mężczyzna ukrywa związek przed żoną, jednak gdy ta wyjeżdża do Francji, żeby zaopiekować się ich córką, Witold decyduje się odejść do kochanki. Ku jego zaskoczeniu, Oliwia odrzuca oświadczyny. W tym samym czasie urywa się też jego kontakt z Iwoną. Co się kryje za zniknięciem żony Witolda? Czy ma to związek z jego zdradą małżeńską?

sekrety_rodziny
Serial „Sekrety rodziny”

Dla Polsatu serial produkuje Outest Films. „Sekrety rodziny” zadebiutowały na antenie latem 2018 roku.

Nowe odcinki będzie można śledzić od 15 czerwca. Emisja będzie odbywać się od poniedziałku do piątku o 17:45.