„Poranek z Polsatem Sport” i „Sport Flesz” w nowej odsłonie

Od 1 czerwca „Poranek z Polsatem Sport” oraz „Sport Flesz” ukazują się w nowej odsłonie. Programy przeniesiono do innego studia.

„Poranek z Polsatem Sport”

Cykl „Poranek z Polsatem Sport” trwa teraz godzinę, a nie dwie jak poprzednio. Program jest nadawany ze studia, z którego na co dzień korzysta kanał Polsat Rodzina. Wcześniej magazyn emitowano ze studia zajmowanego zwykle przez Superstację. Z tego pomieszczenia jest również nadawany serwis sportowy po „Wydarzeniach” oraz wybrane programy Polsatu Sport.

W „Poranku z Polsatem Sport” można znaleźć rozmowy ze sportowcami, komentatorami i ekspertami. W ramach programu jest także nadawany „Sport Flesz”. Pierwsze wydanie poranka w nowej formule prowadził Krzysztof Wanio, a serwisy prezentowała Karolina Szostak. Magazyn można oglądać od marca.

Program jest nadawany od poniedziałku do piątku od 07:00 do 08:00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

Krzysztof Wanio
Krzysztof Wanio

„Sport Flesz”

Od 1 czerwca „Sport Flesz” można oglądać nie tylko w ramach „Poranka z Polsatem Sport”. Serwisy powróciły do emisji co godzinę w Polsacie Sport News. Można je śledzić od 09:00 do 12:00. Program również jest nadawany ze studia Polsatu Rodzina.

Karolina Szostak
Karolina Szostak

Od 1 czerwca będzie też można oglądać wydłużony serwis sportowy po „Wydarzeniach” w Polsacie. Emisja będzie odbywać się o nowej porze – 19:45.