Koniec „Superlisty Disco Polo” w Superstacji

Superstacja rezygnuje z „Superlisty Disco Polo”. Program był emitowany od początku nadawania nowej odsłony kanału, czyli od końca września 2019 roku.

„Superlistę Disco Polo” można było oglądać codziennie w formie propozycji do notowania i w piątki jako tygodniowe zestawienie listy. Cykl był emitowany kilkukorotnie w ciągu dnia.

Początkowo program nie miał prowadzącego. Później prezenterką listy została Urszula Grabowska, czyli „Boska Grabowska”. W programie, poza teledyskami disco polo, znajdowały się też wywiady z gwiazdami muzyki tanecznej.

Boska Grabowska
Urszula Grabowska

Ostatnie premierowe wydanie „Superlisty Disco Polo” można było zobaczyć 29 maja. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Urszula Grabowska pozostaje w ekipie Superstacji, a powodem zdjęcia z anteny „Superlisty Disco Polo” są zmiany w formule kanału. W czerwcu będą nadawane powtórkowe wydania programu.

W ostatnim czasie w Superstacji zadebiutowały programy: „SuperHistorie. Tajemnice przeszłości”, „SuperNews. Fakty i fejki”, „SuperTemat. Sensacje i skandale”, a także cykl „Z pierwszej strony”.