Tele5 zamiast TVN Style w TV Mobilnej Cyfrowego Polsatu

1 czerwca do oferty TV Mobilnej Cyfrowego Polsatu dołączy kanał Tele5. Stacja zajmie miejsce TVN Style.

Cyfrowy Polsat wydał komunikat na temat zmian w ofercie TV Mobilnej.

Informujemy, że z dniem 31.05.2020 r. kanał TVN Style, który dostępny jest w usłudze Telewizji Mobilnej na pozycji 19 zostanie usunięty z oferty. W jego miejsce z dniem 01.06.2020 r. do oferty Telewizji Mobilnej dołączy kanał Tele5.

Tele5 to kanał ogólnotematyczny z ogromną porcją różnorodnej rozrywki. Na jego ofertę składają się: szeroka oferta filmów, w tym klasycznych i dokumentalnych, kultowe seriale oraz programy autorskie o zróżnicowanej tematyce trafiające w potrzeby szerokiej publiczności.

Jeżeli kanał TVN Style jest gwarantowany w Państwa umowie lub aneksie (TV Mobilna) i nie akceptują Państwo powyższych zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania umowy abonenckiej, bez obowiązku zwrotu ulgi (kary), w przypadku gdy była ona przyznana w umowie, a rozwiązanie nastąpi w okresie podstawowym. Pisemne oświadczenie o wypowiedzeniu można przekazać w Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa lub przesłać pocztą na adres: Cyfrowy Polsat SA, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa.

W skład TV Mobilnej wchodzą też: Nickelodeon, Polsat Cafe, Polsat Play, Comedy Central, Polsat Comedy Central Extra, Kino Polska, TVP Seriale, Polsat Film, Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat News.

Nadawcą Tele5 jest Polcast Italia S.r.l. Do tej firmy należą też: Polonia 1, Water Planet i Novela TV. Te dwa ostatnie kanały w ostatnim czasie dołączyły do oferty Netii. Stacje Polcast Italia są dostępne również w Cyfrowym Polsacie.

Tele5, Polonia1, Water Planet i Novela TV są obsługiwane reklamowo przez Polsat Media.

TV Mobilna to płatna oferta Cyfrowego Polsatu, którą można odbierać za pośrednictwem MUX4 DVB-T. Kanał TVN Style jest obecny w TV Mobilnej od marca 2016 roku. Będzie tam nadawany do 31 maja.

Na czwartym multipleksie jest również dostępny odkodowany Polsat News.