Agencja Brain będzie obsługiwała reklamowo Plusa na Kartę

Agencja Brain zwyciężyła w przetargu na obsługę reklamową oferty Plus na Kartę i przez najbliższy czas będzie odpowiedzialna za komunikacje tej linii biznesowej.

W przetargu na opracowanie platformy komunikacji i obsługi rocznej ATL i BTL linii Plus na Kartę udział wzięło pięć agencji, a kryteriami oceny były: atrakcyjność kreatywna, zauważalność reklam, wyróżnialność na tle konkurencji, kampanijność formatu, a także dopasowanie do grupy docelowej.

– Prace zaprezentowane przez wszystkie agencje były na bardzo wysokim poziomie i podjęcie decyzji było trudne – ocenia przetarg Piotr Gaweł, Członek Zarządu Polkomtelu. – Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim biorącym udział w przetargu za pracę strategiczną, koncepcyjną oraz przedstawione koncepty kreatywne. Dziękujemy za ogrom pracy włożonej w przygotowanie i prawdziwie doceniamy wysiłek oraz zaangażowanie w nasz przetarg – dodaje.

Zwycięzcą postępowania została agencja Brain. Jak tłumaczy Polkomtel, proponowany przez nią koncept ma potencjał stania się silną i wyróżnialną platformą pozwalającą na efektywne dotarcie do masowego odbiorcy, a tym samym pozwoli na realizację celów biznesowych na bardzo trudnym i konkurencyjnym rynku usług telekomunikacyjnych.