fot.: Magdalena Tasarz

Krzysztof Ibisz poprowadzi festiwal z pustej Opery Leśnej

Telewizja Polsat pokaże koncert „Polsat Festiwal Giganci w Sopocie” oraz kabareton „Sopocki Hit Kabaretowy - czego nam brakuje”.

23 maja będzie można zobaczyć koncert „Polsat Festiwal Giganci w Sopocie”.

– Specjalnie dla naszych widzów, prosto z Opery Leśnej, swoje największe hity zaśpiewają najlepsi artyści polskiej sceny muzycznej. Wspólnie uczcimy trzecią rocznicę śmierci Zbigniewa Wodeckiego, wspominając Jego cudowny głos, który tyle razy rozbrzmiewał na sopockiej scenie. Usłyszymy: „Rzuć to wszystko, co złe”, „Chałupy welcome to”, „Z Tobą chcę oglądać świat” (w duecie z Natalią Szroeder), „Zacznij od Bacha” i kultową już dla wielu pokoleń – „Pszczółkę Maję”. Przypomnimy także niezwykle charyzmatyczne wokalistki, które zawsze porywały do wspólnej zabawy całą publiczność – Beatę Kozidrak z zespołem Bajm w utworach: „Co mi Panie dasz”, „Nie ma wody na pustyni” i „Józek nie daruję Ci tej nocy” oraz Agnieszkę Chylińską w takich przebojach, jak: „Kiedy powiem sobie dość” zespołu O.N.A., „Drzwi” (O.N.A.), „Nie mogę Cię zapomnieć” i „Królowa łez”. Nie zapominamy też o wielbicielach punk-rocka! Przypomnimy Państwu występy grupy T.Love i i ich piosenki, które śpiewają już kolejne pokolenia. Będzie więc i „IV Liceum Ogólnokształcące”, „To wychowanie” (z gościnnym udziałem Kasi Kowalskiej), „Chłopaki nie płaczą” i „Warszawa” – informuje Telewizja Polsat.

Koncert, wprost z pustej Opery Leśnej, poprowadzi Krzysztof Ibisz. Początek 23 maja (sobota) o 20:00 w Polsacie.

24 maja zostanie pokazany kabareton „Sopocki Hit Kabaretowy – czego nam brakuje”.

– Polsat umie zadbać o dobry humor swoich widzów. Dlatego już wkrótce pokażemy Wam najbardziej zabawne skecze i gagi, które oglądaliśmy w Operze Leśnej! Wśród artystów kultowe kabarety, takie jak: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Nowaki, kabaret Skeczów Męczących i formacja Smile. To będzie wieczór pełen śmiechu, żartów i radości – czytamy w opisie kabaretonu.

Wieczór kabaretowy będzie można śledzić 24 maja (niedziela) od 20:00 w Polsacie. Prowadzącym będzie Piotr Bałtroczyk.

Przypomnijmy, że pierwotnie w dniach od 22 do 24 maja miał odbyć się Polsat SuperHit Festiwal 2020. Telewizja Polsat odwołała to wydarzenie ze względu na epidemię koronawirusa. Festiwal powróci w 2021 roku.