Koniec TVN Style w TV Mobilnej Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy Polsat poinformował, że 31 maja kanał TVN Style zostanie wyłączony z oferty TV Mobilnej, która nadaje za pośrednictwem MUX4 DVB-T.

– Jednocześnie mamy nadzieję, że nasza bogata oferta kanałów lifestylowych dostarczy Państwu najlepszych telewizyjnych wrażeń. W naszym portfolio znajdą Państwo kanały, dzięki którym każdy znajdzie interesujący go temat. Kanał Polsat Cafe to popularne talk show Krzysztofa Ibisza – „Demakijaż”, w którym zaproszeni goście opowiedzą o życiu, o sukcesach, upadkach oraz o tym, czego nie zobaczymy w mediach. Ponadto w programie „Bogaty dom – biedny dom” mogą Państwo śledzić zmagania dwóch rodzin z przeciwnych krańców drabiny społecznej, które na 5 dni zamieniają się domami i budżetami. To nie wszystko! Co więcej kanał Polsat Play to niekwestionowany przebój „Chłopaki do wzięcia”, w którym młodzi bohaterowie poszukują partnerek na całe życie. Dzięki serialowi „Więzienie” mogą Państwo poznać zakamarki zakładu karnego oraz losy więźniów odsiadujących wyroki – czytamy w komunikacie operatora.

– Jeżeli kanał TVN Style jest gwarantowany w Państwa Umowie lub Aneksie (TV Mobilna) i nie akceptują Państwo powyższych zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej, bez obowiązku zwrotu ulgi (kary), w przypadku, gdy była ona przyznana w umowie, a rozwiązanie nastąpi w Okresie Podstawowym. Pisemne oświadczenie o wypowiedzeniu można przekazać w Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa lub przesłać pocztą na adres: Cyfrowy Polsat SA, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa – wyjaśnia Cyfrowy Polsat.

TV Mobilna to płatna oferta Cyfrowego Polsatu, którą można odbierać za pośrednictwem MUX4 DVB-T. Kanał TVN Style jest obecny w TV Mobilnej od marca 2016 roku. 

Na czwartym multipleksie jest również dostępny odkodowany Polsat News.