„MMAgazyn” w Polsacie Sport zmienia się w „Koloseum”

Widzowie wybrali nazwę nowego programu Polsatu Sport. Głosowanie internetowe trwało dwa tygodnie. W jego wyniku audycja o roboczej nazwie „MMAgazyn” przeobraziła się w „Koloseum”.

Nowy magazyn poruszający tematykę sportów walki zastąpił w Polsacie Sport audycję „Puncher Extra Time”. Program nadawany jest na żywo w telewizji, a także na portalu polsatsport.pl.

Poza prowadzącymi, studiem czy oprawą graficzną, nowy format różni się od swojego poprzednika szeroką interakcją z widzami. Mogą oni zadawać pytania gościom poprzez nagranie krótkich wideo wysyłanych do redakcji oraz brać udział w sondach i głosowaniach internetowych.

Pierwszym z nich był konkurs na docelową nazwę audycji. W grę wchodziły trzy propozycje. „Koloseum” oraz „Fight Arena” pochodziły od widzów. Funkcjonujący roboczo „MMAgazyn” został zaproponowany przez redakcję. W internetowym głosowaniu zwyciężyło „Koloseum”, które zdobyło 47% głosów. Drugie miejsce, z wynikiem 33%, przypadło tytułowi roboczemu, a 20% głosujących opowiedziało się za „Fight Areną”.

W najbliższym wydaniu gośćmi Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego i Patrycji Zahorskiej będą: Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, a także Tomasz „TJ” Marciniak, komentator i ekspert MMA. Za pośrednictwem łączenia wideo w programie pojawi się również Krzysztof Jotko, rywalizujący w największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie.

Premiery magazynu „Koloseum” w czwartki o 21:00 w Polsacie Sport i na polsatsport.pl.