„MMAgazyn” w Polsacie Sport. Prowadzą Łukasz Jurkowski i Patrycja Zahorska

W czwartek, 16 kwietnia w Polsacie Sport wystartuje nowy magazyn poruszający tematykę sportów walki. Realizowana na żywo, godzinna audycja będzie mocno nastawiona na interakcję z widzami. To właśnie oni zdecydują o docelowej nazwie programu, który roboczo został zatytułowany „MMAgazyn”.

Nowy program zastąpi audycję „Puncher Extra Time”, która koncentrowała się na przeglądzie wydarzeń pięściarskich oraz MMA w Polsce i na świecie.

– Tego elementu nie zabraknie też w magazynie sportów walki, ale będzie to przede wszystkim program dla widzów, z udziałem widzów, w którym każdy będzie mógł się wypowiedzieć i nie będzie tematów tabu – informuje Telewizja Polsat.

Nową audycję poprowadzą: komentator i czynny zawodnik MMA, Łukasz „Juras” Jurkowski, a także mistrzyni Polski w sportach sylwetkowych i uczestniczka niedawnej gali FFF 2 – Patrycja Zahorska. W gronie stałych ekspertów będą między innymi: Andrzej Kostyra, Tomasz „TJ” Marciniak i Dominik Durniat. W programie znajdzie się tematyka MMA, pięściarstwa oraz olimpijskich sportów walki.

Oprócz dyskusji w studiu czy łączeń wideo z gośćmi, istotną częścią programu będą materiały reporterskie z klubów sportowych. Widzowie zobaczą trenujących zawodowców oraz dowiedzą się, jak i gdzie sami mogą wejść w świat sportów walki.

„MMAgazyn” będzie można oglądać w czwartki o 21:00 w Polsacie Sport. Program na żywo dostępny będzie też w portalu polsatsport.pl, a także w serwisie IPLA.

Bohaterami pierwszego odcinka magazynu sportów walki będą Jan Błachowicz oraz Artur Szpilka.