Sukces Dnia Disneya w Polsacie. Rekordowa oglądalność mszy świętej w Polsat News

Polsat był liderem w grupie komercyjnej w Wielkanocny Poniedziałek. Transmisja mszy świętej w Wielkanoc zgromadziła w Polsat News 1,1 mln widzów.

Wysoka oglądalność Dnia Disneya

Wielkanocny Poniedziałek, 13 kwietnia br. upłynął na antenie Polsatu pod znakiem animowanych i aktorskich megahitów Disneya.

Wszystkie produkcje Disneya w Wielkanocny Poniedziałek zgromadziły bardzo liczną widownię. Najlepsze wyniki zanotowały poranne propozycje filmowe (A16-19 z wynikiem ponad 13%).

Polsat był tego dnia najchętniej oglądaną stacją telewizyjną w grupie komercyjnej – z wynikiem prawie 11% udziałów w rynku. W grupie 4-12 lat Polsat uzyskał niemal 20% SHR.

Rekordowa widownia mszy świętej w Polsat News.

Transmisję mszy świętej w Polsat News w Wielkanoc o 09:00 śledziło prawie 1,1 miliona widzów. Mszę dla dzieci w Polsat Rodzina o 10:30 obejrzało prawie 180 tysięcy widzów. To najlepsze wyniki nabożeństw od początku ich emisji w obu kanałach Grupy Polsat. Msza w Polsat News uzyskała 10,4% udziałów w grupie wszystkich widzów, a także 7,4% w grupie wiekowej 16-49. W trakcie nadawania transmisji Polsat News był nr 1 w kraju.

Rekordowe wyniki uzyskała transmisja mszy dla dzieci Polsat Rodzina. Nabożeństwo oglądało prawie 180 tysięcy widzów, co przełożyło się na 1,4% udziałów w grupie 4+ oraz 1,4% udziałów w grupie wiekowej 16-49.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również transmisje nabożeństw w Lany Poniedziałek. Mszę świętą w Polsat News śledziło ponad 750 tysięcy widzów (7,63% udziałów w grupie 4+ oraz 5,75% w grupie 16-49), a w Polsat Rodzina prawie 40 tysięcy widzów.

Niedzielne msze święte są dostępne również w telewizji internetowej IPLA.