fot.: Polsat

„Reklama na Ratunek” – specjalny blok w Polsacie

Telewizja Polsat podjęła decyzję o przekazaniu czasu antenowego w postaci specjalnego bloku reklamowego na rzecz walki z koronawirusem. Akcja organizowana jest we współpracy z Biurem Reklamy Polsat Media.

Całkowity dochód z emisji bloku reklamowego „Reklama na Ratunek – Razem w walce z koronawirusem”, za pośrednictwem Fundacji Polsat, zostanie przekazany najbardziej potrzebującym szpitalom i instytucjom zaangażowanym w walkę z epidemią.

Emisja specjalnego bloku reklamowego w czwartek, 2 kwietnia o godzinie 18:45, tuż przed głównym wydaniem „Wydarzeń”. Im więcej widzów obejrzy blok „Reklama na Ratunek” tym więcej środków zostanie przekazanych na wsparcie lekarzy i pracowników szpitali.

Chcemy pomóc tym, którzy są na pierwszej linii w walce z trwającą epidemią. 2 kwietnia o 18:45 możemy ponownie pokazać, że prosty gest ma wielką moc. Pamiętajmy – zostajemy w domu, oglądamy blok i pomagamy w walce z koronawirusem – poinformował Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat. – Dzięki temu każdy z nas, choćby w taki sposób, dołoży swoją cegiełkę do wsparcia tych, którzy są dzisiaj najodważniejsi, ale też najwięcej ryzykują.

Do wzięcia udziału w akcji i obejrzenia bloku reklamowego zachęcać będą spoty z udziałem Bogdana Rymanowskiego, dziennikarza Polsat News, prowadzącego między innymi główne wydanie „Wydarzeń”. Spoty będą emitowane od piątku, 27 marca, we wszystkich kanałach Grupy Polsat, w serwisie Ipla, w internecie oraz w mediach społecznościowych.